Pagina afdrukken

Hieronder bevindt zich een afdrukvoorbeeld van de door u gekozen pagina.

Samenstelling

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers (Fractievoorzitter) vanaf 13-05-2014
Foto van Dhr drs. B. (Bas) Nugteren Dhr drs. B. (Bas) Nugteren (Statenlid - plv voorzitter PS)
Foto van Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers (Statenlid) tot 13-05-2014
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid)
Foto van E.M.A. (Elly) Heidstra E.M.A. (Elly) Heidstra (Commissielid)
Foto van Dhr. P.C.  (Pieter) Kroon Dhr. P.C. (Pieter) Kroon (Fractiemedewerker)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
9

Leden

 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels (Fractievoorzitter) vanaf 10-01-2014
Foto van Dhr drs. G.J.J. (Gerard) Smakman Dhr drs. G.J.J. (Gerard) Smakman (Statenlid) vanaf 29-09-2014
Foto van Mevr drs. J.C.M. (Jacqueline) Versteeg Mevr drs. J.C.M. (Jacqueline) Versteeg (Statenlid) tot 29-09-2014
Foto van Dhr. ir. G.T. (Gabino) Dorigo Dhr. ir. G.T. (Gabino) Dorigo (Commissielid) tot 24-06-2014
Foto van Mw. M. (Mirjam) Brouwer Mw. M. (Mirjam) Brouwer (Fractiemedewerker)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk (Statenlid) vanaf 23-06-2014tot 13-10-2014
Foto van Dhr mr. E. (Bert) de Vries Dhr mr. E. (Bert) de Vries (Statenlid) tot 01-12-2014
Foto van Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk (Commissielid) vanaf 13-10-2014
Foto van Dhr S. (Stijn) Jansen Dhr S. (Stijn) Jansen (Fractiemedewerker)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van N. (Nelly) de Haan N. (Nelly) de Haan (Fractiemedewerker)
 

Partij voor de Dieren

Fractie informatie

Logo van Partij voor de Dieren

Leden

Foto van Mw. H.J. (Hiltje) Keller Mw. H.J. (Hiltje) Keller (Commissielid)
Foto van Mw. L. (Lotte) Koolhoven Mw. L. (Lotte) Koolhoven (Fractiemedewerker)
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Dhr A. M. (Ad) Meijer Dhr A. M. (Ad) Meijer (Fractievoorzitter) vanaf 10-09-2014
Foto van Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein (Statenlid) vanaf 11-09-2014
Foto van Mevr drs. A.M.C. (Anne-Marie) Mineur Mevr drs. A.M.C. (Anne-Marie) Mineur (Statenlid) tot 11-09-2014
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr. J. (Jan) Jacobs Dhr. J. (Jan) Jacobs (Statenlid) vanaf 14-04-2014
Foto van Dhr ing. H.N. (Henk) Scherer Dhr ing. H.N. (Henk) Scherer (Statenlid) tot 14-04-2014
Foto van Dhr. J.J. (Jos) van der Helm Dhr. J.J. (Jos) van der Helm (Commissielid) tot 04-04-2014
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Dhr W. (Wim) van Wikselaar Dhr W. (Wim) van Wikselaar (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr J. (Hans) Marchal Dhr J. (Hans) Marchal (Commissielid)
Foto van Dhr J. (Jan) Vonk Noordegraaf Dhr J. (Jan) Vonk Noordegraaf (Fractiemedewerker)
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS

Leden

 

Fractie De Vries

Fractie informatie

Logo van Fractie De Vries
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Dhr mr. E. (Bert) de Vries Dhr mr. E. (Bert) de Vries (Fractievoorzitter) vanaf 02-12-2014
 

Wonen, Maatschappij en Cultuur (WMC)

Commissie informatie

Logo van Wonen, Maatschappij en Cultuur (WMC)

Leden

Foto van Dhr mr. E. (Bert) de Vries Dhr mr. E. (Bert) de Vries (Fractievoorzitter) vanaf 02-12-2014
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid)
Foto van Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein (Statenlid) vanaf 11-09-2014
Foto van Dhr. J. (Jan) Jacobs Dhr. J. (Jan) Jacobs (Statenlid) vanaf 14-04-2014
Foto van Mevr H. (Erika) Nap Mevr H. (Erika) Nap (Statenlid)
Foto van Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk (Statenlid) vanaf 23-06-2014tot 13-10-2014
Foto van Mevr drs. J.C.M. (Jacqueline) Versteeg Mevr drs. J.C.M. (Jacqueline) Versteeg (Statenlid) tot 29-09-2014
Foto van Dhr G.H.J. (Gert-Jan) Weierink Dhr G.H.J. (Gert-Jan) Weierink (Statenlid) vanaf 02-06-2014
Foto van Dhr J. (Hans) Marchal Dhr J. (Hans) Marchal (Commissielid)
 

Ruimte, Groen en Water (RGW)

Commissie informatie

Logo van Ruimte, Groen en Water (RGW)

Leden

Foto van Dhr mr. E. (Bert) de Vries Dhr mr. E. (Bert) de Vries (Fractievoorzitter) vanaf 02-12-2014
Foto van Dhr M.H.O. (Menno) Boer Dhr M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid) vanaf 23-06-2014
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid)
Foto van Dhr. J. (Jan) Jacobs Dhr. J. (Jan) Jacobs (Statenlid) vanaf 14-04-2014
Foto van Mevr drs. A.M.C. (Anne-Marie) Mineur Mevr drs. A.M.C. (Anne-Marie) Mineur (Statenlid) tot 11-09-2014
Foto van Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs (Statenlid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr. ir. G.T. (Gabino) Dorigo Dhr. ir. G.T. (Gabino) Dorigo (Commissielid) tot 24-06-2014
Foto van Dhr T. (Tim) Schipper Dhr T. (Tim) Schipper (Fractiemedewerker)
 

Statenleden

Orgaan informatie

Logo van Statenleden
Aantal zetels op 31-12-2014
39

Leden

Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid)
Foto van Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein (Statenlid) vanaf 11-09-2014
Foto van Dhr. J. (Jan) Jacobs Dhr. J. (Jan) Jacobs (Statenlid) vanaf 14-04-2014
Foto van Dhr A. M. (Ad) Meijer Dhr A. M. (Ad) Meijer (Statenlid)
Foto van Mevr drs. A.M.C. (Anne-Marie) Mineur Mevr drs. A.M.C. (Anne-Marie) Mineur (Statenlid) tot 11-09-2014
Foto van Mevr H. (Erika) Nap Mevr H. (Erika) Nap (Statenlid)
Foto van Dhr ing. H.N. (Henk) Scherer Dhr ing. H.N. (Henk) Scherer (Statenlid) tot 14-04-2014
Foto van Dhr drs. G.J.J. (Gerard) Smakman Dhr drs. G.J.J. (Gerard) Smakman (Statenlid) vanaf 29-09-2014
Foto van Mevr Y. (Yvonne) Smit Mevr Y. (Yvonne) Smit (Statenlid)
Foto van Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk (Statenlid) vanaf 23-06-2014tot 13-10-2014
Foto van Mevr drs. J.C.M. (Jacqueline) Versteeg Mevr drs. J.C.M. (Jacqueline) Versteeg (Statenlid) tot 29-09-2014
Foto van Dhr G.H.J. (Gert-Jan) Weierink Dhr G.H.J. (Gert-Jan) Weierink (Statenlid) vanaf 02-06-2014
 

Statengriffie

Orgaan informatie

Logo van Statengriffie

Leden

Foto van Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij (Secretaris Statenwerk)
Foto van J.A. van der Velden J.A. van der Velden (Voorzitter)
Foto van Mw. R. (Rita) Heidstra Mw. R. (Rita) Heidstra (Commissiesecretaris)
Foto van Dhr. dr. R.J. (Ruud) Poort Dhr. dr. R.J. (Ruud) Poort (Adjunct-griffier)
Foto van Dhr drs. H. (Hans) Schoen Dhr drs. H. (Hans) Schoen (Adjunct-griffier)
Foto van Mw. A.N. (Nanette) Catoen MA Mw. A.N. (Nanette) Catoen MA (Communicatieadviseur)