Samenstelling

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2015
3

Leden

Foto van Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr drs. B. (Bas) Nugteren Dhr drs. B. (Bas) Nugteren (Statenlid - plv voorzitter PS) tot 26-03-2015
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr drs. E. (Erna) Kotkamp Mevr drs. E. (Erna) Kotkamp (Statenlid) vanaf 18-05-2015
Foto van Mevr A.M.A. (Mariëtte) Pennarts-Pouw Mevr A.M.A. (Mariëtte) Pennarts-Pouw (Statenlid) vanaf 26-03-2015tot 18-05-2015
Foto van Dhr Drs. M.A.M. (Mari) Beks Dhr Drs. M.A.M. (Mari) Beks (Commissielid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr E.J. (Ellen) Brinksma Mevr E.J. (Ellen) Brinksma (Commissielid) vanaf 30-04-2015
Foto van E.M.A. (Elly) Heidstra E.M.A. (Elly) Heidstra (Commissielid)
Foto van Dhr. P.C.  (Pieter) Kroon Dhr. P.C. (Pieter) Kroon (Fractiemedewerker)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2015
8

Leden

Foto van Mevr drs. F.M. (Ineke) Alsem Mevr drs. F.M. (Ineke) Alsem (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr dr. F.H. (Frits) Barneveld Binkhuysen Dhr dr. F.H. (Frits) Barneveld Binkhuysen (Statenlid) vanaf 09-02-2015tot 26-03-2015
Foto van Mevr drs. N. (Neeke) Eijsbroek Mevr drs. N. (Neeke) Eijsbroek (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. mr. R.N.S. (Ronald) Emons Dhr. mr. R.N.S. (Ronald) Emons (Statenlid) tot 09-02-2015
Foto van Mevr ir. A.A. (Astrid) Ens Mevr ir. A.A. (Astrid) Ens (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. J.A.J. (Hans) Konings Dhr drs. J.A.J. (Hans) Konings (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. R. (Ron) van Reenen Dhr. R. (Ron) van Reenen (Statenlid) vanaf 21-09-2015
Foto van Mevr Y. (Yvonne) Smit Mevr Y. (Yvonne) Smit (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr mr. D.S.L. (Daniel) Tuijnman Dhr mr. D.S.L. (Daniel) Tuijnman (Statenlid) tot 21-09-2015
Foto van Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam (Statenlid) vanaf 15-03-2015
Foto van Dhr G.H.J. (Gert-Jan) Weierink Dhr G.H.J. (Gert-Jan) Weierink (Statenlid) tot 26-03-2015
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2015
9

Leden

Foto van Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels (Fractievoorzitter)
Foto van Mw. H. (Hayat) Chidi Mw. H. (Hayat) Chidi (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mw. drs. A. J. (Ali) Dekker Mw. drs. A. J. (Ali) Dekker (Statenlid) vanaf 18-05-2015
Foto van Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr mr. dr M.C.J. (Michel) Groothuizen Dhr mr. dr M.C.J. (Michel) Groothuizen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr P.D. (Philip) Overkleeft Dhr P.D. (Philip) Overkleeft (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr ir. J.P.M. (Jo) Peters Dhr ir. J.P.M. (Jo) Peters (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr A.M. (Ayla) Schneiders Mevr A.M. (Ayla) Schneiders (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. G.J.J. (Gerard) Smakman Dhr drs. G.J.J. (Gerard) Smakman (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. R.E. (Ralph) de Vries Dhr drs. R.E. (Ralph) de Vries (Statenlid) vanaf 26-03-2015tot 18-05-2015
Foto van Mw. M. (Mirjam) Brouwer Mw. M. (Mirjam) Brouwer (Fractiemedewerker)
Foto van Dhr T (Tom) Kunzler Dhr T (Tom) Kunzler (Fractiemedewerker) vanaf 01-06-2015
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2015
6

Leden

Foto van Mevr P. (Petra) Doornenbal-Van der Vlist Mevr P. (Petra) Doornenbal-Van der Vlist (Fractievoorzitter) tot 26-03-2015
Foto van Mevr drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers Mevr drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers (Fractievoorzitter) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts (Statenlid) vanaf 18-05-2015
Foto van Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr D.J. (Didi) Dorrestijn Mevr D.J. (Didi) Dorrestijn (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr ir. H. (Herman) Graaff Dhr ir. H. (Herman) Graaff (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr T. (Tineke) Koelewijn RDM Mevr T. (Tineke) Koelewijn RDM (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. R.W. (Bart) Krol Dhr drs. R.W. (Bart) Krol (Statenlid) vanaf 26-03-2015tot 18-05-2015
Foto van Mevr H. (Erika) Nap Mevr H. (Erika) Nap (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen (Commissielid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr F.J.M  (Francine) Mulder - Van Zuijlen Mevr F.J.M (Francine) Mulder - Van Zuijlen (Fractiemedewerker) tot 01-09-2015
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2015
4

Leden

Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Fractievoorzitter) tot 25-03-2015
Foto van Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom (Fractievoorzitter) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr drs. U.P. (Ursula) Blom Mevr drs. U.P. (Ursula) Blom (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. K.E. (Kasper) Driehuijs Dhr drs. K.E. (Kasper) Driehuijs (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. ing. D. (Dursun) Kiliç Dhr. ing. D. (Dursun) Kiliç (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Statenlid) vanaf 25-03-2015
Foto van Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk (Commissielid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. W.W.M (Willy) Wagenmans Dhr drs. W.W.M (Willy) Wagenmans (Commissielid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr S. (Stijn) Jansen Dhr S. (Stijn) Jansen (Fractiemedewerker)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2015
2

Leden

Foto van Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. C. (Kees) de Heer Dhr drs. C. (Kees) de Heer (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. C.J. van Kranenburg Dhr drs. C.J. van Kranenburg (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. C.J. van Kranenburg Dhr drs. C.J. van Kranenburg (Commissielid) tot 25-03-2015
Foto van Dhr drs. A. (Andries) Nicolai Dhr drs. A. (Andries) Nicolai (Commissielid) vanaf 30-04-2015
Foto van N. (Nelly) de Haan N. (Nelly) de Haan (Fractiemedewerker) tot 01-03-2015
Foto van Mevr M. (Miranda) Hoff Mevr M. (Miranda) Hoff (Fractiemedewerker) vanaf 01-09-2015
 

Partij voor de Dieren

Fractie informatie

Logo van Partij voor de Dieren
Aantal zetels op 31-12-2015
1

Leden

Foto van Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr J.F.  (Jennifer) Bloemberg Mevr J.F. (Jennifer) Bloemberg (Commissielid) tot 26-03-2015
Foto van Mw. H.J. (Hiltje) Keller Mw. H.J. (Hiltje) Keller (Commissielid) tot 25-03-2015
Foto van Dhr ing drs. A. (Anjo) Travaille Dhr ing drs. A. (Anjo) Travaille (Commissielid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr L. (Lotte) Koolhoven Mevr L. (Lotte) Koolhoven (Fractiemedewerker)
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2015
4

Leden

Foto van Dhr A. M. (Ad) Meijer Dhr A. M. (Ad) Meijer (Fractievoorzitter)
Foto van Mw. A.M. (Andrea) Poppe Mw. A.M. (Andrea) Poppe (Fractievoorzitter) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr M.H.O. (Menno) Boer Dhr M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr G.J. (Gerard) Bosman Dhr G.J. (Gerard) Bosman (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr ir.ing Y.S. (Younis) Lutfula Dhr ir.ing Y.S. (Younis) Lutfula (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van Mevr M.G. (Truke) Noordenbos Mevr M.G. (Truke) Noordenbos (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. P.W. (Pieter Wout) Duquesnoy Dhr drs. P.W. (Pieter Wout) Duquesnoy (Commissielid) tot 26-03-2015
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2015
4

Leden

Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr. J. (Jan) Jacobs Dhr. J. (Jan) Jacobs (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. H. (Henk) van Deún Dhr. H. (Henk) van Deún (Commissielid) vanaf 30-04-2015
Foto van Dhr MBA. F.M. (Folkert) Thiadens Dhr MBA. F.M. (Folkert) Thiadens (Commissielid) vanaf 30-04-2015
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Aantal zetels op 31-12-2015
2

Leden

Foto van Dhr G. (Gijs) van Leeuwen Dhr G. (Gijs) van Leeuwen (Fractievoorzitter) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr W. (Wim) van Wikselaar Dhr W. (Wim) van Wikselaar (Fractievoorzitter) tot 26-03-2015
Foto van Dhr P.A. (Piet) van Leeuwen Dhr P.A. (Piet) van Leeuwen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr J. (Jan) van de Lagemaat Dhr J. (Jan) van de Lagemaat (Commissielid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr J. (Hans) Marchal Dhr J. (Hans) Marchal (Commissielid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. Dhr. P.E.B. (Pieter) van Ojen Dhr. Dhr. P.E.B. (Pieter) van Ojen (Commissielid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr J. (Jan) Vonk Noordegraaf Dhr J. (Jan) Vonk Noordegraaf (Fractiemedewerker)
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS

Leden

Foto van Dhr. P.J.B. (Peter) Koning Dhr. P.J.B. (Peter) Koning (Commissielid) vanaf 26-03-2015
Foto van Hein Stulemeijer Hein Stulemeijer (Fractiemedewerker) vanaf 25-08-2015tot 27-09-2015
 

Fractie De Vries

Fractie informatie

Logo van Fractie De Vries

Leden

Foto van Dhr mr. E. (Bert) de Vries Dhr mr. E. (Bert) de Vries (Fractievoorzitter) tot 26-03-2015
 

Bestuur, Europa en Middelen (BEM)

Commissie informatie

Logo van Bestuur, Europa en Middelen (BEM)

Leden

Foto van Dhr mr. E. (Bert) de Vries Dhr mr. E. (Bert) de Vries (Fractievoorzitter) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr G.J. (Gerard) Bosman Dhr G.J. (Gerard) Bosman (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts (Statenlid) vanaf 18-05-2015
Foto van Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. K.E. (Kasper) Driehuijs Dhr drs. K.E. (Kasper) Driehuijs (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr ir. H. (Herman) Graaff Dhr ir. H. (Herman) Graaff (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr mr. dr M.C.J. (Michel) Groothuizen Dhr mr. dr M.C.J. (Michel) Groothuizen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr G. (Gijs) van Leeuwen Dhr G. (Gijs) van Leeuwen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr ir.ing Y.S. (Younis) Lutfula Dhr ir.ing Y.S. (Younis) Lutfula (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van Mevr drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers Mevr drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr A. M. (Ad) Meijer Dhr A. M. (Ad) Meijer (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. B. (Bas) Nugteren Dhr drs. B. (Bas) Nugteren (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr ir. J.P.M. (Jo) Peters Dhr ir. J.P.M. (Jo) Peters (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. R. (Ron) van Reenen Dhr. R. (Ron) van Reenen (Statenlid) vanaf 21-09-2015
Foto van Mevr Y. (Yvonne) Smit Mevr Y. (Yvonne) Smit (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr mr. D.S.L. (Daniel) Tuijnman Dhr mr. D.S.L. (Daniel) Tuijnman (Statenlid) vanaf 26-03-2015tot 21-09-2015
Foto van Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam (Statenlid) vanaf 15-03-2015
Foto van Dhr W. (Wim) van Wikselaar Dhr W. (Wim) van Wikselaar (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk Mevr J.H. (Herma) Verbeij-Ouwerkerk (Commissielid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr P. (Petra) Doornenbal-Van der Vlist Mevr P. (Petra) Doornenbal-Van der Vlist (Voorzitter) tot 26-03-2015
 

Milieu, Mobiliteit en Economie (MME)

Commissie informatie

Logo van Milieu, Mobiliteit en Economie (MME)

Leden

Foto van Dhr G.J. (Gerard) Bosman Dhr G.J. (Gerard) Bosman (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. mr. R.N.S. (Ronald) Emons Dhr. mr. R.N.S. (Ronald) Emons (Statenlid) tot 09-02-2015
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr ir. H. (Herman) Graaff Dhr ir. H. (Herman) Graaff (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. C. (Kees) de Heer Dhr drs. C. (Kees) de Heer (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. J.A.J. (Hans) Konings Dhr drs. J.A.J. (Hans) Konings (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr A. M. (Ad) Meijer Dhr A. M. (Ad) Meijer (Statenlid)
Foto van Mevr H. (Erika) Nap Mevr H. (Erika) Nap (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. R. (Ron) van Reenen Dhr. R. (Ron) van Reenen (Statenlid) vanaf 21-09-2015
Foto van Mevr A.M. (Ayla) Schneiders Mevr A.M. (Ayla) Schneiders (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. G.J.J. (Gerard) Smakman Dhr drs. G.J.J. (Gerard) Smakman (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr mr. D.S.L. (Daniel) Tuijnman Dhr mr. D.S.L. (Daniel) Tuijnman (Statenlid) tot 18-03-2015
Foto van Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr mr. E. (Bert) de Vries Dhr mr. E. (Bert) de Vries (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr W. (Wim) van Wikselaar Dhr W. (Wim) van Wikselaar (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Geen naam opgegeven Geen naam opgegeven (Commissielid)
Foto van Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen (Voorzitter) vanaf 26-03-2015
 

Wonen, Maatschappij en Cultuur (WMC)

Commissie informatie

Logo van Wonen, Maatschappij en Cultuur (WMC)

Leden

Foto van Dhr mr. E. (Bert) de Vries Dhr mr. E. (Bert) de Vries (Fractievoorzitter) tot 26-03-2015
Foto van Mevr drs. F.M. (Ineke) Alsem Mevr drs. F.M. (Ineke) Alsem (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr M.H.O. (Menno) Boer Dhr M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. J.G. (Hans) Boerkamp Dhr drs. J.G. (Hans) Boerkamp (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. K.E. (Kasper) Driehuijs Dhr drs. K.E. (Kasper) Driehuijs (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. J. (Jan) Jacobs Dhr. J. (Jan) Jacobs (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr H. (Erika) Nap Mevr H. (Erika) Nap (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr dr. I. (Ivo) Thonon Dhr dr. I. (Ivo) Thonon (Statenlid) tot 18-03-2015
Foto van Dhr G.H.J. (Gert-Jan) Weierink Dhr G.H.J. (Gert-Jan) Weierink (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr J. (Hans) Marchal Dhr J. (Hans) Marchal (Commissielid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr drs. U.P. (Ursula) Blom Mevr drs. U.P. (Ursula) Blom (Voorzitter) tot 26-03-2015
 

Ruimte, Groen en Water (RGW)

Commissie informatie

Logo van Ruimte, Groen en Water (RGW)

Leden

Foto van Dhr mr. E. (Bert) de Vries Dhr mr. E. (Bert) de Vries (Fractievoorzitter) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr drs. U.P. (Ursula) Blom Mevr drs. U.P. (Ursula) Blom (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr M.H.O. (Menno) Boer Dhr M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr P. (Petra) Doornenbal-Van der Vlist Mevr P. (Petra) Doornenbal-Van der Vlist (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr D.J. (Didi) Dorrestijn Mevr D.J. (Didi) Dorrestijn (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr ir. A.A. (Astrid) Ens Mevr ir. A.A. (Astrid) Ens (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr drs. C. (Kees) de Heer Dhr drs. C. (Kees) de Heer (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. J. (Jan) Jacobs Dhr. J. (Jan) Jacobs (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. ing. D. (Dursun) Kiliç Dhr. ing. D. (Dursun) Kiliç (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr drs. E. (Erna) Kotkamp Mevr drs. E. (Erna) Kotkamp (Statenlid) vanaf 18-05-2015
Foto van Dhr drs. C.J. van Kranenburg Dhr drs. C.J. van Kranenburg (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr P.A. (Piet) van Leeuwen Dhr P.A. (Piet) van Leeuwen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr P.D. (Philip) Overkleeft Dhr P.D. (Philip) Overkleeft (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. W. (Willem) van der Steeg Dhr. W. (Willem) van der Steeg (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr dr. I. (Ivo) Thonon Dhr dr. I. (Ivo) Thonon (Statenlid) tot 18-03-2015
Foto van Dhr drs. C. (Kees) de Heer Dhr drs. C. (Kees) de Heer (Commissielid) vanaf 30-04-2015
Foto van Dhr drs. C.J. van Kranenburg Dhr drs. C.J. van Kranenburg (Commissielid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr T. (Tim) Schipper Dhr T. (Tim) Schipper (Fractiemedewerker)
Foto van Mw. drs. A. J. (Ali) Dekker Mw. drs. A. J. (Ali) Dekker (Voorzitter) vanaf 18-05-2015
Foto van Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen (Voorzitter) vanaf 26-03-2015
 

Statenleden

Orgaan informatie

Logo van Statenleden
Aantal zetels op 31-12-2015
43

Leden

Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Statenlid - plv voorzitter PS) vanaf 01-05-2015
Foto van Mevr drs. F.M. (Ineke) Alsem Mevr drs. F.M. (Ineke) Alsem (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr dr. F.H. (Frits) Barneveld Binkhuysen Dhr dr. F.H. (Frits) Barneveld Binkhuysen (Statenlid) vanaf 09-02-2015tot 26-03-2015
Foto van Mevr drs. U.P. (Ursula) Blom Mevr drs. U.P. (Ursula) Blom (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr M.H.O. (Menno) Boer Dhr M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr G.J. (Gerard) Bosman Dhr G.J. (Gerard) Bosman (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts (Statenlid) vanaf 18-05-2015
Foto van Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mw. H. (Hayat) Chidi Mw. H. (Hayat) Chidi (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mw. drs. A. J. (Ali) Dekker Mw. drs. A. J. (Ali) Dekker (Statenlid) vanaf 18-05-2015
Foto van Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr P. (Petra) Doornenbal-Van der Vlist Mevr P. (Petra) Doornenbal-Van der Vlist (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr D.J. (Didi) Dorrestijn Mevr D.J. (Didi) Dorrestijn (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. K.E. (Kasper) Driehuijs Dhr drs. K.E. (Kasper) Driehuijs (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr drs. N. (Neeke) Eijsbroek Mevr drs. N. (Neeke) Eijsbroek (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. mr. R.N.S. (Ronald) Emons Dhr. mr. R.N.S. (Ronald) Emons (Statenlid) tot 09-02-2015
Foto van Mevr ir. A.A. (Astrid) Ens Mevr ir. A.A. (Astrid) Ens (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein Mevr drs. S.N. (Suzanne) Van de Gein (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr ir. H. (Herman) Graaff Dhr ir. H. (Herman) Graaff (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr mr. dr M.C.J. (Michel) Groothuizen Dhr mr. dr M.C.J. (Michel) Groothuizen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. C. (Kees) de Heer Dhr drs. C. (Kees) de Heer (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. J. (Jan) Jacobs Dhr. J. (Jan) Jacobs (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mw. H.J. (Hiltje) Keller Mw. H.J. (Hiltje) Keller (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. ing. D. (Dursun) Kiliç Dhr. ing. D. (Dursun) Kiliç (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr T. (Tineke) Koelewijn RDM Mevr T. (Tineke) Koelewijn RDM (Statenlid) vanaf 25-03-2015
Foto van Dhr drs. J.A.J. (Hans) Konings Dhr drs. J.A.J. (Hans) Konings (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr drs. E. (Erna) Kotkamp Mevr drs. E. (Erna) Kotkamp (Statenlid) vanaf 18-05-2015
Foto van Dhr drs. C.J. van Kranenburg Dhr drs. C.J. van Kranenburg (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. R.W. (Bart) Krol Dhr drs. R.W. (Bart) Krol (Statenlid) vanaf 26-03-2015tot 18-05-2015
Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Statenlid) tot 30-04-2015
Foto van Dhr G. (Gijs) van Leeuwen Dhr G. (Gijs) van Leeuwen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr P.A. (Piet) van Leeuwen Dhr P.A. (Piet) van Leeuwen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr ir.ing Y.S. (Younis) Lutfula Dhr ir.ing Y.S. (Younis) Lutfula (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr A. M. (Ad) Meijer Dhr A. M. (Ad) Meijer (Statenlid)
Foto van Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr H. (Erika) Nap Mevr H. (Erika) Nap (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr M.G. (Truke) Noordenbos Mevr M.G. (Truke) Noordenbos (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. B. (Bas) Nugteren Dhr drs. B. (Bas) Nugteren (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr P.D. (Philip) Overkleeft Dhr P.D. (Philip) Overkleeft (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr A.M.A. (Mariëtte) Pennarts-Pouw Mevr A.M.A. (Mariëtte) Pennarts-Pouw (Statenlid) vanaf 26-03-2015tot 18-05-2015
Foto van Dhr ir. J.P.M. (Jo) Peters Dhr ir. J.P.M. (Jo) Peters (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mw. A.M. (Andrea) Poppe Mw. A.M. (Andrea) Poppe (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr. R. (Ron) van Reenen Dhr. R. (Ron) van Reenen (Statenlid) vanaf 21-09-2015
Foto van Mevr A.M. (Ayla) Schneiders Mevr A.M. (Ayla) Schneiders (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Dhr drs. G.J.J. (Gerard) Smakman Dhr drs. G.J.J. (Gerard) Smakman (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Mevr Y. (Yvonne) Smit Mevr Y. (Yvonne) Smit (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr mr. D.S.L. (Daniel) Tuijnman Dhr mr. D.S.L. (Daniel) Tuijnman (Statenlid) tot 21-09-2015
Foto van Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam (Statenlid) vanaf 15-03-2015
Foto van Dhr drs. R.E. (Ralph) de Vries Dhr drs. R.E. (Ralph) de Vries (Statenlid) vanaf 26-03-2015tot 18-05-2015
Foto van Dhr mr. E. (Bert) de Vries Dhr mr. E. (Bert) de Vries (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr G.H.J. (Gert-Jan) Weierink Dhr G.H.J. (Gert-Jan) Weierink (Statenlid) tot 26-03-2015
Foto van Dhr W. (Wim) van Wikselaar Dhr W. (Wim) van Wikselaar (Statenlid) tot 26-03-2015
 

Statengriffie

Orgaan informatie

Logo van Statengriffie

Leden

Foto van E.M. (Esther) IJsbrandij E.M. (Esther) IJsbrandij (Secretaris Statenwerk)
Foto van J.A. van der Velden J.A. van der Velden (Voorzitter)
Foto van R. (Rita) Heidstra R. (Rita) Heidstra (Commissiesecretaris)
Foto van dr. R.J. (Ruud) Poort dr. R.J. (Ruud) Poort (Adjunct-griffier)
Foto van Dhr drs. H. (Hans) Schoen Dhr drs. H. (Hans) Schoen (Adjunct-griffier) tot 15-04-2015
Foto van Daniel Albers Daniel Albers (Communicatieadviseur) vanaf 01-01-2015tot 01-07-2015
Foto van A.N. (Nanette) Catoen MA A.N. (Nanette) Catoen MA (Communicatieadviseur)