Samenstelling

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
9

Leden

Foto van Dhr drs. A.H.L. (Arthur) Kocken Dhr drs. A.H.L. (Arthur) Kocken (Fractievoorzitter)
Foto van B. (Baerte) de Brey B. (Baerte) de Brey (Statenlid)
Foto van J.J. (Janine) Van Doesburgh J.J. (Janine) Van Doesburgh (Statenlid) vanaf 09-07-2018
Foto van Mevr. mr. drs. J.A. (Judith-Anna) Godschalx Mevr. mr. drs. J.A. (Judith-Anna) Godschalx (Statenlid) vanaf 11-06-2018
Foto van Dhr W.J. (Willem) Joustra Dhr W.J. (Willem) Joustra (Statenlid) tot 11-06-2018
Foto van Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen (Statenlid) tot 24-09-2018
Foto van dhr.drs. R.S. te Velde RC dhr.drs. R.S. te Velde RC (Statenlid) vanaf 24-09-2018
Foto van Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam (Statenlid) tot 09-07-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
9

Leden

 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
6

Leden

Foto van Dhr C. (Chris) Westerlaken Dhr C. (Chris) Westerlaken (Fractievoorzitter)
Foto van T. (Teus) van Oosterom T. (Teus) van Oosterom (Statenlid) tot 23-04-2018
Foto van W. (Willem) Wijntjes W. (Willem) Wijntjes (Statenlid) vanaf 23-04-2018
Foto van M. (Marlies) Kolthof M. (Marlies) Kolthof (Commissielid) vanaf 14-05-2018
Foto van W. (Willem) Wijntjes W. (Willem) Wijntjes (Commissielid) tot 23-04-2018
Foto van R. (Rieneke) Gosker R. (Rieneke) Gosker (Fractiemedewerker)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Dhr ir. R.G.H. (Rob) van Muilekom Dhr ir. R.G.H. (Rob) van Muilekom (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr LLB. A. (Ali) Essousi Dhr LLB. A. (Ali) Essousi (Statenlid) tot 05-02-2018
Foto van Mevr drs. J.P. (Julie) d' Hondt Mevr drs. J.P. (Julie) d' Hondt (Statenlid) tot 10-12-2018
Foto van Mw. drs. N.A. (Annet) Krijgsman Mw. drs. N.A. (Annet) Krijgsman (Statenlid) vanaf 05-02-2018
Foto van M. (Marieke) Lejeune-Koster M. (Marieke) Lejeune-Koster (Statenlid) vanaf 10-12-2018
Foto van H.O. (Osman) Suna H.O. (Osman) Suna (Statenlid)
Foto van Mw. drs. N.A. (Annet) Krijgsman Mw. drs. N.A. (Annet) Krijgsman (Commissielid) tot 05-02-2018
Foto van M. (Marieke) Lejeune-Koster M. (Marieke) Lejeune-Koster (Commissielid) vanaf 14-05-2018tot 10-12-2018
Foto van D.N. (Denise) ter Horst MA D.N. (Denise) ter Horst MA (Fractiemedewerker)
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Dhr R.G.J. (René) Dercksen Dhr R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr. H. (Henk) van Deún Dhr. H. (Henk) van Deún (Commissielid)
Foto van Dhr G. (Gimo) Baram Dhr G. (Gimo) Baram (Fractiemedewerker) vanaf 01-09-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Mevr A.M. (Andrea) Poppe Mevr A.M. (Andrea) Poppe (Fractievoorzitter)
Foto van M.H.O. (Menno) Boer M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid)
Foto van Hassan Toutouh Hassan Toutouh (Statenlid)
Foto van Dhr T. (Tim) Schipper Dhr T. (Tim) Schipper (Commissielid)
 

Groenlinks

Fractie informatie

Logo van Groenlinks
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

 

Partij voor de Dieren

Fractie informatie

Logo van Partij voor de Dieren
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Mevr H.J. (Hiltje) Keller Mevr H.J. (Hiltje) Keller (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. (Statenlid) tot 05-11-2018
Foto van Dhr W. (Willem) van der Steeg Dhr W. (Willem) van der Steeg (Statenlid) vanaf 05-11-2018
Foto van Dhr. F.T. (Frank) van Kooten Dhr. F.T. (Frank) van Kooten (Commissielid) vanaf 15-10-2018
Foto van Dhr W. (Willem) van der Steeg Dhr W. (Willem) van der Steeg (Commissielid) tot 04-11-2018
Foto van E. (Erik) Strandstra LLB E. (Erik) Strandstra LLB (Commissielid) vanaf 12-11-2018
Foto van Dhr ing drs. A. (Anjo) Travaille Dhr ing drs. A. (Anjo) Travaille (Commissielid) tot 08-10-2018
Foto van Mevr L. (Lotte) Koolhoven Mevr L. (Lotte) Koolhoven (Fractiemedewerker)
Foto van Mw. S. (Suzanne) Ongena MA Mw. S. (Suzanne) Ongena MA (Fractiemedewerker)
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Dhr G. (Gijs) van Leeuwen Dhr G. (Gijs) van Leeuwen (Fractievoorzitter) tot 04-11-2018
Foto van Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg (Statenlid) vanaf 05-11-2018
Foto van Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg (Commissielid) tot 04-11-2018
Foto van D. (Dick) Vlastuin D. (Dick) Vlastuin (Commissielid) vanaf 26-11-2018
Foto van F. (Frans) Hazeleger F. (Frans) Hazeleger (Fractiemedewerker)
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Mevr W.M.M. (Mieke) Hoek Mevr W.M.M. (Mieke) Hoek (Fractievoorzitter)
Foto van T.H. Thomas Eekels T.H. Thomas Eekels (Commissielid) vanaf 15-01-2018
Foto van H. (Hedwig) de Groot-van den Bosch H. (Hedwig) de Groot-van den Bosch (Commissielid) vanaf 28-05-2018
Foto van M. (Martine) Baay M. (Martine) Baay (Fractiemedewerker)
 

Bestuur, Europa en Middelen (BEM)

Commissie informatie

Logo van Bestuur, Europa en Middelen (BEM)

nvt

Leden

Foto van M.H.O. (Menno) Boer M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid)
Foto van B. (Baerte) de Brey B. (Baerte) de Brey (Statenlid)
Foto van Mevr H. (Hayat) Chidi Mevr H. (Hayat) Chidi (Statenlid)
Foto van Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg (Statenlid) vanaf 05-11-2018
Foto van Dhr LLB. A. (Ali) Essousi Dhr LLB. A. (Ali) Essousi (Statenlid) tot 05-02-2018
Foto van Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. (Statenlid) tot 05-11-2018
Foto van Dhr G. (Gijs) van Leeuwen Dhr G. (Gijs) van Leeuwen (Statenlid) tot 04-11-2018
Foto van M. (Marieke) Lejeune-Koster M. (Marieke) Lejeune-Koster (Statenlid) vanaf 10-12-2018
Foto van T. (Teus) van Oosterom T. (Teus) van Oosterom (Statenlid) tot 23-04-2018
Foto van Dhr W. (Willem) van der Steeg Dhr W. (Willem) van der Steeg (Statenlid) vanaf 05-11-2018
Foto van dhr.drs. R.S. te Velde RC dhr.drs. R.S. te Velde RC (Statenlid) vanaf 24-09-2018
Foto van Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam (Statenlid) tot 09-07-2018
Foto van W. (Willem) Wijntjes W. (Willem) Wijntjes (Statenlid) vanaf 23-04-2018
Foto van Dhr. F.T. (Frank) van Kooten Dhr. F.T. (Frank) van Kooten (Commissielid) vanaf 15-10-2018
Foto van M. (Marieke) Lejeune-Koster M. (Marieke) Lejeune-Koster (Commissielid) vanaf 14-05-2018
Foto van Dhr W. (Willem) van der Steeg Dhr W. (Willem) van der Steeg (Commissielid) tot 04-11-2018
Foto van D. (Dick) Vlastuin D. (Dick) Vlastuin (Commissielid) vanaf 26-11-2018
Foto van W. (Willem) Wijntjes W. (Willem) Wijntjes (Commissielid) tot 23-04-2018
Foto van J. (Johan) Dorst J. (Johan) Dorst (Commissiegriffier) vanaf 16-07-2018
Foto van Mw. R. (Rita) Heidstra Mw. R. (Rita) Heidstra (Commissiesecretaris) vanaf 01-07-2018
 

Milieu, Mobiliteit en Economie (MME)

Commissie informatie

Logo van Milieu, Mobiliteit en Economie (MME)

nvt

Leden

Foto van Mevr. mr. drs. J.A. (Judith-Anna) Godschalx Mevr. mr. drs. J.A. (Judith-Anna) Godschalx (Fractievoorzitter) vanaf 11-06-2018
Foto van M.H.O. (Menno) Boer M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid)
Foto van Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg (Statenlid) vanaf 05-11-2018
Foto van M. (Marc) de Droog M. (Marc) de Droog (Statenlid)
Foto van Dhr LLB. A. (Ali) Essousi Dhr LLB. A. (Ali) Essousi (Statenlid) tot 05-02-2018
Foto van Mevr drs. J.P. (Julie) d' Hondt Mevr drs. J.P. (Julie) d' Hondt (Statenlid) tot 10-12-2018
Foto van Dhr W.J. (Willem) Joustra Dhr W.J. (Willem) Joustra (Statenlid) tot 11-06-2018
Foto van Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. (Statenlid) tot 05-11-2018
Foto van M. (Marieke) Lejeune-Koster M. (Marieke) Lejeune-Koster (Statenlid) vanaf 10-12-2018
Foto van T. (Teus) van Oosterom T. (Teus) van Oosterom (Statenlid) tot 23-04-2018
Foto van Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen (Statenlid) tot 24-09-2018
Foto van Geen naam opgegeven Geen naam opgegeven (Commissielid)
Foto van Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg (Commissielid) tot 04-11-2018
Foto van H. (Hedwig) de Groot-van den Bosch H. (Hedwig) de Groot-van den Bosch (Commissielid) vanaf 28-05-2018
Foto van E. (Erik) Strandstra LLB E. (Erik) Strandstra LLB (Commissielid) vanaf 12-11-2018
Foto van Dhr ing drs. A. (Anjo) Travaille Dhr ing drs. A. (Anjo) Travaille (Commissielid) tot 08-10-2018
Foto van Dhr dr. R.J. (Ruud) Poort Dhr dr. R.J. (Ruud) Poort (Commissiegriffier)
Foto van Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij (Commissiesecretaris)
 

Ruimte, Groen en Water (RGW)

Commissie informatie

Logo van Ruimte, Groen en Water (RGW)

nvt

Leden

Foto van M.H.O. (Menno) Boer M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid)
Foto van Dhr drs. J.G. (Hans) Boerkamp Dhr drs. J.G. (Hans) Boerkamp (Statenlid) tot 11-06-2018
Foto van Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg (Statenlid) vanaf 05-11-2018
Foto van J.J. (Janine) Van Doesburgh J.J. (Janine) Van Doesburgh (Statenlid) vanaf 09-07-2018
Foto van Dhr LLB. A. (Ali) Essousi Dhr LLB. A. (Ali) Essousi (Statenlid) tot 05-02-2018
Foto van Mevr. mr. drs. J.A. (Judith-Anna) Godschalx Mevr. mr. drs. J.A. (Judith-Anna) Godschalx (Statenlid) vanaf 11-06-2018
Foto van Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. (Statenlid) tot 05-11-2018
Foto van S. (Sebastien) Kraaijeveld S. (Sebastien) Kraaijeveld (Statenlid) vanaf 11-06-2018
Foto van T. (Teus) van Oosterom T. (Teus) van Oosterom (Statenlid) tot 23-04-2018
Foto van Dhr W. (Willem) van der Steeg Dhr W. (Willem) van der Steeg (Statenlid) vanaf 05-11-2018
Foto van Hassan Toutouh Hassan Toutouh (Statenlid)
Foto van W. (Willem) Wijntjes W. (Willem) Wijntjes (Statenlid) vanaf 23-04-2018
Foto van M. (Marlies) Kolthof M. (Marlies) Kolthof (Commissielid) vanaf 14-05-2018
Foto van Dhr P.C.  (Pieter) Kroon Dhr P.C. (Pieter) Kroon (Commissielid)
Foto van Dhr T. (Tim) Schipper Dhr T. (Tim) Schipper (Commissielid)
Foto van D. (Dick) Vlastuin D. (Dick) Vlastuin (Commissielid) vanaf 26-11-2018
Foto van W. (Willem) Wijntjes W. (Willem) Wijntjes (Commissielid) tot 23-04-2018
Foto van Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen (Voorzitter) tot 24-09-2018
Foto van Mw. M.L. (Marie Louise) Engelsman Mw. M.L. (Marie Louise) Engelsman (Commissiegriffier) vanaf 01-07-2018
Foto van Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij (Commissiesecretaris) vanaf 01-07-2018
Foto van T. (Thom) Schutte T. (Thom) Schutte (Commissiesecretaris) vanaf 03-12-2018
 

Statenleden

Orgaan informatie

Logo van Statenleden
Aantal zetels op 31-12-2018
49

Leden

Foto van Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg Dhr Ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg (Fractievoorzitter) vanaf 05-11-2018
Foto van Dhr C. (Chris) Westerlaken Dhr C. (Chris) Westerlaken (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Statenlid - plv voorzitter PS)
Foto van M.H.O. (Menno) Boer M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid)
Foto van Dhr drs. J.G. (Hans) Boerkamp Dhr drs. J.G. (Hans) Boerkamp (Statenlid) tot 11-06-2018
Foto van B. (Baerte) de Brey B. (Baerte) de Brey (Statenlid)
Foto van Mevr H. (Hayat) Chidi Mevr H. (Hayat) Chidi (Statenlid)
Foto van M. (Marc) de Droog M. (Marc) de Droog (Statenlid)
Foto van Dhr LLB. A. (Ali) Essousi Dhr LLB. A. (Ali) Essousi (Statenlid) tot 05-02-2018
Foto van Mevr. mr. drs. J.A. (Judith-Anna) Godschalx Mevr. mr. drs. J.A. (Judith-Anna) Godschalx (Statenlid) vanaf 11-06-2018
Foto van Mevr drs. J.P. (Julie) d' Hondt Mevr drs. J.P. (Julie) d' Hondt (Statenlid) tot 10-12-2018
Foto van Dhr W.J. (Willem) Joustra Dhr W.J. (Willem) Joustra (Statenlid) tot 11-06-2018
Foto van Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. Mevr F.M. (Femke Merel) Kooten van, LLB. (Statenlid) tot 05-11-2018
Foto van S. (Sebastien) Kraaijeveld S. (Sebastien) Kraaijeveld (Statenlid) vanaf 11-06-2018
Foto van Mw. drs. N.A. (Annet) Krijgsman Mw. drs. N.A. (Annet) Krijgsman (Statenlid) vanaf 05-02-2018
Foto van Dhr G. (Gijs) van Leeuwen Dhr G. (Gijs) van Leeuwen (Statenlid) tot 04-11-2018
Foto van M. (Marieke) Lejeune-Koster M. (Marieke) Lejeune-Koster (Statenlid) vanaf 10-12-2018
Foto van T. (Teus) van Oosterom T. (Teus) van Oosterom (Statenlid) tot 23-04-2018
Foto van Dhr W. (Willem) van der Steeg Dhr W. (Willem) van der Steeg (Statenlid) vanaf 05-11-2018
Foto van H.O. (Osman) Suna H.O. (Osman) Suna (Statenlid)
Foto van Hassan Toutouh Hassan Toutouh (Statenlid)
Foto van Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen Mevr ir. J.C.V. (Jacqueline) Vaessen (Statenlid) tot 24-09-2018
Foto van dhr.drs. R.S. te Velde RC dhr.drs. R.S. te Velde RC (Statenlid) vanaf 24-09-2018
Foto van Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam Mevr dr. A.J. (Anita) Vlam (Statenlid) tot 09-07-2018
Foto van W. (Willem) Wijntjes W. (Willem) Wijntjes (Statenlid) vanaf 23-04-2018
Foto van E. (Erik) Strandstra LLB E. (Erik) Strandstra LLB (Commissielid) vanaf 12-11-2018
Foto van D. (Dick) Vlastuin D. (Dick) Vlastuin (Commissielid) vanaf 26-11-2018
 

Statengriffie

Orgaan informatie

Logo van Statengriffie

Leden

Foto van Mw. R. (Rita) Heidstra Mw. R. (Rita) Heidstra (Secretaris Statenwerk)
Foto van K. (Karin) Peters K. (Karin) Peters (Griffier)
Foto van J. (Johan) Dorst J. (Johan) Dorst (Commissiegriffier) vanaf 16-07-2018
Foto van Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij (Commissiesecretaris)
Foto van Dhr dr. R.J. (Ruud) Poort Dhr dr. R.J. (Ruud) Poort (Adjunct-griffier)
Foto van Mw. A.N. (Nanette) Catoen MA Mw. A.N. (Nanette) Catoen MA (Communicatieadviseur)
Foto van Pablo Meegdes Pablo Meegdes (Communicatieadviseur) vanaf 26-02-2018tot 23-07-2018
Foto van T. (Thom) Schutte T. (Thom) Schutte (Communicatieadviseur) vanaf 03-12-2018
Foto van Mw. M. (Marit) Zwaan Mw. M. (Marit) Zwaan (Communicatieadviseur) vanaf 01-10-2018