Samenstelling

Periode

Huidig

Fracties

BBB

7 zetels
Bekijk pagina
Leden van BBB
  1. Ans Oude Luttikhuis Fractievoorzitter
  2. Jochem Beltman Statenlid
  3. Monique van den Broek Statenlid
  4. Dimf Ghijsels-Kerkhoff Statenlid
  5. Jeroen Vogel Statenlid
  6. Kees van Vuuren Statenlid
  7. Jantine Zagt-Lokhorst Statenlid
  8. Bert Boerland Commissielid
  9. Koos Cromwijk Commissielid
  10. Judith van de Vorle Fractiemedewerker

GroenLinks

7 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Marjolein van Elteren Fractievoorzitter
  2. Imraan El Hamdaoui Statenlid
  3. Ernst Hart Statenlid
  4. Julia Matser Statenlid
  5. David Oude Wesselink Statenlid
  6. Erwin Virginia Statenlid
  7. Margriet van de Vooren Statenlid
  8. Marijke de Jong Commissielid
  9. Pieter Kroon Fractiemedewerker

VVD

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Vincent Janssen Fractievoorzitter
  2. Dimitri Gilissen Statenlid
  3. Juliëtte van Gilse Statenlid
  4. Ronnie Hossain Statenlid
  5. Odile de Man Statenlid
  6. Edgar Peer Statenlid
  7. Maria Eldering Commissielid
  8. Rudi van der Wel Commissielid
  9. Monique Balm Fractiemedewerker

D66

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Marianne de Widt Fractievoorzitter
  2. Marcel Harinck Statenlid
  3. Erwin Kamp Statenlid
  4. Philip Overkleeft Statenlid
  5. Lyke Veen Statenlid
  6. Gudo Borger Commissielid
  7. Jan-Willem Langenbach Commissielid
  8. Mirjam Brouwer Fractiemedewerker
  9. Rick van der Toorn Fractiemedewerker communicatie

CDA

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Chris Westerlaken Fractievoorzitter
  2. Gerdien Bikker-Trouwborst Statenlid
  3. Martijn Koren Statenlid
  4. Marlies Welschen-Van der Hoek Statenlid
  5. Arjen Draisma Commissielid
  6. Rody van der Pouw-Kraan Commissielid

PvdA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Hans Adriani Fractievoorzitter
  2. Wilma de Boer-Leijsma Statenlid
  3. Noortje Flink Statenlid
  4. Rik Dekker Commissielid
  5. Moon van der Pas Fractiemedewerker

Partij voor de Dieren

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Partij voor de Dieren
  1. Anjo Travaille Fractievoorzitter
  2. Jesseka Batteau Statenlid
  3. Olivia Butterman Statenlid
  4. Caro Engels Commissielid
  5. Peter de Weerd Commissielid
  6. Steven Bensdorp Fractiemedewerker

ChristenUnie

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Henriëtte Rikkoert Fractievoorzitter
  2. Simone Kennedy-Doornbos Statenlid
  3. Arne Schaddelee Statenlid
  4. Siewerd de Jong Commissielid
  5. Harry Wolting Commissielid
  6. Kees de Heer Fractiemedewerker
  7. Justin den Harder Fractiemedewerker communicatie

UtrechtNu!

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van UtrechtNu!
  1. Michiel Fiscalini Fractievoorzitter
  2. Stefan Berlijn Statenlid
  3. Sjors Nagtegaal Statenlid
  4. David Bosch Commissielid
  5. Gijs van Dieren Commissielid
  6. Ramon Emmen Fractiemedewerker

Volt

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Volt
  1. Amos de Jong Fractievoorzitter
  2. Anneloes Blekxtoon Statenlid
  3. Wouter Limmen Commissielid
  4. Luuk van Lunteren Commissielid
  5. Thijs Cazemier Fractiemedewerker

PVV

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PVV
  1. Martine van der Velde Fractievoorzitter
  2. Reindert Daniels Commissielid
  3. Fred van der Star Commissielid
  4. Pieter-Jan Kok Fractiemedewerker

SGP

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van SGP
  1. Bertrick van den Dikkenberg Fractievoorzitter
  2. Kees Vermaat Statenlid
  3. Rein Berends Commissielid
  4. Jan-Hendrik van der Linden Commissielid en fractiemedewerker
  5. Hanna van Garderen Fractiemedewerker communicatie

SP

Leden van SP
  1. Jan Breur Fractievoorzitter
  2. Dane Harris Commissielid
  3. Tim Schipper Commissielid en fractiemedewerker

Forum voor Democratie

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Forum voor Democratie
  1. Frank van Breukelen Fractievoorzitter
  2. Bren de Hartog Commissielid
  3. Annemarie van der Kolk Commissielid
  4. Joost Janssen Fractiemedewerker
  5. Arthur Spaaij Fractiemedewerker

50PLUS

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van 50PLUS
  1. Mieke Hoek Fractievoorzitter
  2. Robert Biever Commissielid
  3. Ron van Reenen Commissielid
  4. Martine Baay Fractiemedewerker

Bestuur & Organisatie

Statenleden

50 zetels
Bekijk pagina
Leden van Statenleden
  1. Hans Oosters Voorzitter
  2. Hans Adriani Statenlid
  3. Jesseka Batteau Statenlid
  4. Jochem Beltman Statenlid
  5. Stefan Berlijn Statenlid
  6. Gerdien Bikker-Trouwborst Statenlid
  7. Anneloes Blekxtoon Statenlid
  8. Wilma de Boer-Leijsma Statenlid
  9. Frank van Breukelen Statenlid
  10. Jan Breur Statenlid
  11. Monique van den Broek Statenlid
  12. Olivia Butterman Statenlid
  13. Bertrick van den Dikkenberg Statenlid
  14. Imraan El Hamdaoui Statenlid
  15. Marjolein van Elteren Statenlid
  16. Michiel Fiscalini Statenlid
  17. Noortje Flink Statenlid
  18. Dimf Ghijsels-Kerkhoff Statenlid
  19. Dimitri Gilissen Statenlid
  20. Juliëtte van Gilse Statenlid
  21. Marcel Harinck Statenlid
  22. Ernst Hart Statenlid
  23. Mieke Hoek Statenlid
  24. Ronnie Hossain Statenlid
  25. Vincent Janssen Statenlid
  26. Amos de Jong Statenlid
  27. Erwin Kamp Statenlid
  28. Simone Kennedy-Doornbos Statenlid
  29. Martijn Koren Statenlid
  30. Odile de Man Statenlid
  31. Julia Matser Statenlid
  32. Sjors Nagtegaal Statenlid
  33. Ans Oude Luttikhuis Statenlid
  34. David Oude Wesselink Statenlid
  35. Philip Overkleeft Statenlid
  36. Edgar Peer Statenlid
  37. Henriëtte Rikkoert Statenlid
  38. Arne Schaddelee Statenlid
  39. Anjo Travaille Statenlid
  40. Lyke Veen Statenlid
  41. Martine van der Velde Statenlid
  42. Kees Vermaat Statenlid
  43. Erwin Virginia Statenlid
  44. Jeroen Vogel Statenlid
  45. Margriet van de Vooren Statenlid
  46. Kees van Vuuren Statenlid
  47. Marlies Welschen-Van der Hoek Statenlid
  48. Chris Westerlaken Statenlid
  49. Marianne de Widt Statenlid
  50. Jantine Zagt-Lokhorst Statenlid

Statengriffie

Bekijk pagina
Leden van Statengriffie
  1. Karin Peters Statengriffier
  2. Ruud Poort Adjunctgriffier en commissiegriffier M&M/OGV
  3. Françoise Beugelsdijk Statenadviseur en commissiegriffier FAC
  4. Berbel Ferwerda Commissiegriffier BEM
  5. Frank Kools Commissiegriffier RGW
  6. Niels Nellestijn Staten- en commissiesecretaris
  7. Rick van Paridon Commissiesecretaris
  8. Manouk Miltenburg Informatieadviseur
  9. Roel Breet Communicatieadviseur
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens

2009

Ophalen gegevens

2008

Ophalen gegevens

2007

Ophalen gegevens