Samenstelling

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
8

Leden

Foto van Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers (Fractievoorzitter) tot 25-03-2019
Foto van Mw. A.C. (Karin) Boelhouwer Mw. A.C. (Karin) Boelhouwer (Fractievoorzitter) vanaf 05-06-2019
Foto van Dhr. ir. H.P. (Huib) van Essen Dhr. ir. H.P. (Huib) van Essen (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019tot 05-06-2019
Foto van Dhr. J.J. (Jeroen) Bart Dhr. J.J. (Jeroen) Bart (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. A.C. (Karin) Boelhouwer Mw. A.C. (Karin) Boelhouwer (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mw. M. (Marjolein) van Elteren Mw. M. (Marjolein) van Elteren (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. mr. N.M. (Nelleke) Groen MA Mw. mr. N.M. (Nelleke) Groen MA (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. M. (Marijke) de Jong Mw. M. (Marijke) de Jong (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. dr. A.R.S. (Ali) Karatas Dhr. dr. A.R.S. (Ali) Karatas (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mevr drs. E. (Erna) Kotkamp Mevr drs. E. (Erna) Kotkamp (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. D.A. (David) Oude Wesselink Dhr. D.A. (David) Oude Wesselink (Statenlid) vanaf 05-06-2019
Foto van Mw. T.M.S. (Suzanne) Vrielink Mw. T.M.S. (Suzanne) Vrielink (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. drs. M.M.W.E.  (Thilly) de Boer Mw. drs. M.M.W.E. (Thilly) de Boer (Commissielid) vanaf 03-04-2019
Foto van Mevr E.J. (Ellen) Brinksma Mevr E.J. (Ellen) Brinksma (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van E.M.A. (Elly) Heidstra E.M.A. (Elly) Heidstra (Commissielid) tot 22-04-2019
Foto van Dhr. D.A. (David) Oude Wesselink Dhr. D.A. (David) Oude Wesselink (Commissielid) vanaf 03-04-2019tot 05-06-2019
Foto van Dhr. P.C.  (Pieter) Kroon Dhr. P.C. (Pieter) Kroon (Fractiemedewerker)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
8

Leden

Foto van Dhr. A.G. (Andre) van Schie Dhr. A.G. (Andre) van Schie (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. B. (Baerte) de Brey Dhr. B. (Baerte) de Brey (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. B. (Baerte) de Brey Dhr. B. (Baerte) de Brey (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van J.J. (Janine) Van Doesburgh J.J. (Janine) Van Doesburgh (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mevr drs. N. (Neeke) Eijsbroek Mevr drs. N. (Neeke) Eijsbroek (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mevr ir. A.A. (Astrid) Ens Mevr ir. A.A. (Astrid) Ens (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr drs. J. (Jakob) Germs Dhr drs. J. (Jakob) Germs (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. J.C.A.M. (Juliëtte) van Gilse Mw. J.C.A.M. (Juliëtte) van Gilse (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mevr. mr. drs. J.A. (Judith) Godschalx Mevr. mr. drs. J.A. (Judith) Godschalx (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. V.C. (Vincent) Janssen Dhr. V.C. (Vincent) Janssen (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. drs. A.H.L. (Arthur) Kocken Dhr. drs. A.H.L. (Arthur) Kocken (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. mr. O. (Odile) de Man Mw. mr. O. (Odile) de Man (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. R. (Ron) van Reenen Dhr. R. (Ron) van Reenen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. mr. S.M. (Marcel) Sijbrandij Dhr. mr. S.M. (Marcel) Sijbrandij (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. mr. S.F. (Dop) van Ulzen Mw. mr. S.F. (Dop) van Ulzen (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van dhr.drs. R.S. te Velde RC dhr.drs. R.S. te Velde RC (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. M.C. (Matthijs) Stekelenburg Dhr. M.C. (Matthijs) Stekelenburg (Commissielid) vanaf 03-04-2019
 

Forum voor Democratie

Fractie informatie

Logo van Forum voor Democratie
Huidig aantal zetels
6

Leden

Foto van Dhr. W.J.A. (Wouter) Weyers Dhr. W.J.A. (Wouter) Weyers (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019tot 14-04-2019
Foto van Dhr. W.J.A. (Wouter) Weyers Dhr. W.J.A. (Wouter) Weyers (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. P.D.E.M. (Patrick) Bauduin MSc Dhr. P.D.E.M. (Patrick) Bauduin MSc (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. S.A. (Stefan) Berlijn Dhr. S.A. (Stefan) Berlijn (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. drs. T. (Ted) Dinklo Dhr. drs. T. (Ted) Dinklo (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. M.C. (Michiel) Fiscalini Dhr. M.C. (Michiel) Fiscalini (Statenlid) vanaf 25-09-2019
Foto van Mw. N.J.F. (Nicki) Pouw-Verweij Mw. N.J.F. (Nicki) Pouw-Verweij (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. J.C. (Chris) van Wijk Dhr. J.C. (Chris) van Wijk (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. M.C. (Michiel) Fiscalini Dhr. M.C. (Michiel) Fiscalini (Commissielid) vanaf 10-07-2019
Foto van C. (Carin) Baars C. (Carin) Baars (Fractiemedewerker) vanaf 02-09-2019
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Dhr. M. (Marc) de Droog MSc RA Dhr. M. (Marc) de Droog MSc RA (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels (Fractievoorzitter) tot 20-03-2019
Foto van Mw. H. (Hayat) Chidi Mw. H. (Hayat) Chidi (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. H. (Hayat) Chidi Mw. H. (Hayat) Chidi (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mw. drs. A. J. (Ali) Dekker Mw. drs. A. J. (Ali) Dekker (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr mr. dr M.C.J. (Michel) Groothuizen Dhr mr. dr M.C.J. (Michel) Groothuizen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. drs. E.A. (Erwin) Kamp Dhr. drs. E.A. (Erwin) Kamp (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van S. (Sebastien) Kraaijeveld S. (Sebastien) Kraaijeveld (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr P.D. (Philip) Overkleeft Dhr P.D. (Philip) Overkleeft (Statenlid) tot 25-03-2019
Foto van Mevr A.M. (Ayla) Schneiders Mevr A.M. (Ayla) Schneiders (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. L.E. (Lyke) Veen Mw. L.E. (Lyke) Veen (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. ir. M. (Marianne) de Widt MPM Mw. ir. M. (Marianne) de Widt MPM (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. M. (Mirjam) Brouwer Mw. M. (Mirjam) Brouwer (Fractiemedewerker)
Foto van Mw. A. Adriëtte Sneep Mw. A. Adriëtte Sneep (Fractiemedewerker) tot 05-04-2019
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk (Statenlid) tot 26-03-2019
Foto van Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. T. (Tineke) Koelewijn RDM Mw. T. (Tineke) Koelewijn RDM (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mw. T. (Tineke) Koelewijn RDM Mw. T. (Tineke) Koelewijn RDM (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers Mw. drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. C. (Chris) Westerlaken Dhr. C. (Chris) Westerlaken (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. W.G.J.  (Willem) Wijntjes RA Dhr. W.G.J. (Willem) Wijntjes RA (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. G. (Gerdien) Bikker Mw. G. (Gerdien) Bikker (Commissielid) vanaf 03-04-2019
Foto van M. (Marlies) Kolthof M. (Marlies) Kolthof (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van Dhr. W.G.J.  (Willem) Wijntjes RA Dhr. W.G.J. (Willem) Wijntjes RA (Commissielid) vanaf 03-04-2019
Foto van Mw. R. (Rieneke) Gosker Mw. R. (Rieneke) Gosker (Fractiemedewerker)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Mw. H.M. (Marieke) Lejeune-Koster Mw. H.M. (Marieke) Lejeune-Koster (Fractievoorzitter) vanaf 05-06-2019
Foto van Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom (Fractievoorzitter) tot 27-03-2019
Foto van Mw. W.A. (Wilma) de Boer-Leijsma Mw. W.A. (Wilma) de Boer-Leijsma (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mw. N.A. (Annet) Krijgsman MA MSc Mw. N.A. (Annet) Krijgsman MA MSc (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. H.O. (Osman) Suna Dhr. H.O. (Osman) Suna (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. H.O. (Osman) Suna Dhr. H.O. (Osman) Suna (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mw. N.A. (Annet) Krijgsman MA MSc Mw. N.A. (Annet) Krijgsman MA MSc (Commissielid) vanaf 19-06-2019
Foto van Mw. H.M. (Marieke) Lejeune-Koster Mw. H.M. (Marieke) Lejeune-Koster (Commissielid) vanaf 10-04-2019tot 05-06-2019
Foto van Dhr. M. (Mohamed) Talhaoui Dhr. M. (Mohamed) Talhaoui (Commissielid) vanaf 27-05-2019
Foto van Dhr drs. W.W.M (Willy) Wagenmans Dhr drs. W.W.M (Willy) Wagenmans (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van Mw. D.N. (Denise) ter Horst MA Mw. D.N. (Denise) ter Horst MA (Fractiemedewerker)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Mw. H.J. (Henriette) Rikkoert MSc LLB Mw. H.J. (Henriette) Rikkoert MSc LLB (Fractievoorzitter) vanaf 05-06-2019
Foto van Dhr. A.J. (Arne) Schaddelee Dhr. A.J. (Arne) Schaddelee (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019tot 05-06-2019
Foto van Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. J.A. (Hans) de Harder Dhr. J.A. (Hans) de Harder (Statenlid) vanaf 05-06-2019
Foto van Dhr drs. C.J. van Kranenburg Dhr drs. C.J. van Kranenburg (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. drs. J.H. (Jeroen) van Oort Dhr. drs. J.H. (Jeroen) van Oort (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. H.J. (Henriette) Rikkoert MSc LLB Mw. H.J. (Henriette) Rikkoert MSc LLB (Statenlid) vanaf 27-05-2019tot 05-06-2019
Foto van Dhr. J.A. (Hans) de Harder Dhr. J.A. (Hans) de Harder (Commissielid) vanaf 10-04-2019tot 05-06-2019
Foto van Dhr drs. C. (Kees) de Heer Dhr drs. C. (Kees) de Heer (Commissielid) vanaf 10-04-2019
Foto van Dhr drs. A. (Andries) Nicolai Dhr drs. A. (Andries) Nicolai (Commissielid) tot 25-03-2019
 

Partij voor de Dieren

Fractie informatie

Logo van Partij voor de Dieren
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Mw. H.J. (Hiltje) Keller Mw. H.J. (Hiltje) Keller (Statenlid - plv voorzitter PS) vanaf 27-05-2019
Foto van Dhr. W. (Willem) van der Steeg Dhr. W. (Willem) van der Steeg (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. M. (Marlou) Jager MSc Mw. M. (Marlou) Jager MSc (Commissielid) vanaf 27-05-2019
Foto van Dhr. F.T. (Frank) van Kooten Dhr. F.T. (Frank) van Kooten (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van Dhr. E. (Erik) Strandstra LLB Dhr. E. (Erik) Strandstra LLB (Commissielid) vanaf 03-04-2019
Foto van Dhr. E. (Erik) Strandstra LLB Dhr. E. (Erik) Strandstra LLB (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van Mw. L. (Lotte) Koolhoven Mw. L. (Lotte) Koolhoven (Fractiemedewerker)
Foto van Mw. S. (Suzanne) Ongena Mw. S. (Suzanne) Ongena (Fractiemedewerker) vanaf 14-01-2019
Foto van Mw. S. (Suzanne) Ongena MA Mw. S. (Suzanne) Ongena MA (Fractiemedewerker) tot 31-01-2019
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Dhr T. (Tim) Schipper Dhr T. (Tim) Schipper (Fractiemedewerker en commissielid) vanaf 03-04-2019
Foto van Mw. A.M. (Andrea) Poppe Mw. A.M. (Andrea) Poppe (Fractievoorzitter) tot 27-03-2019
Foto van Mw. A.M. (Andrea) Poppe Mw. A.M. (Andrea) Poppe (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van M.H.O. (Menno) Boer M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. M.E.J. (Michel) Eggermont Dhr. M.E.J. (Michel) Eggermont (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mevr M.G. (Truke) Noordenbos Mevr M.G. (Truke) Noordenbos (Statenlid) tot 25-03-2019
Foto van Hassan Toutouh Hassan Toutouh (Statenlid) tot 20-03-2019
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter) tot 27-03-2019
Foto van Mw. E.J. (Elly) Broere Mw. E.J. (Elly) Broere (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. E.J. (Elly) Broere Mw. E.J. (Elly) Broere (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr ir. H. (Han) IJssennagger Dhr ir. H. (Han) IJssennagger (Statenlid) tot 25-03-2019
Foto van Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs (Statenlid) tot 25-03-2019
Foto van Dhr. Dhr. H. (Henk) van Deún Dhr. Dhr. H. (Henk) van Deún (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van Dhr. Dhr. H. (Henk) van Deún Dhr. Dhr. H. (Henk) van Deún (Commissielid) vanaf 03-04-2019
Foto van Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs (Commissielid) vanaf 10-04-2019
Foto van Dhr G. (Gimo) Baram Dhr G. (Gimo) Baram (Fractiemedewerker) tot 01-04-2019
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Dhr. F.  (Frans) Hazeleger Dhr. F. (Frans) Hazeleger (Fractiemedewerker en commissielid) vanaf 03-04-2019
Foto van Dhr. ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg Dhr. ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr P.A. (Piet) van Leeuwen Dhr P.A. (Piet) van Leeuwen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van A. (Arie Donker A. (Arie Donker (Commissielid) vanaf 03-04-2019tot 03-04-2019
Foto van Dhr. A. (Arie) Donker Dhr. A. (Arie) Donker (Commissielid) vanaf 03-04-2019
Foto van Dhr. Dhr. P.E.B. (Pieter) van Ojen Dhr. Dhr. P.E.B. (Pieter) van Ojen (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van D. (Dick) Vlastuin D. (Dick) Vlastuin (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van F. (Frans) Hazeleger F. (Frans) Hazeleger (Fractiemedewerker) tot 03-04-2019
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Mw. W.M.M. (Mieke) Hoek Mw. W.M.M. (Mieke) Hoek (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van T.H. Thomas Eekels T.H. Thomas Eekels (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van Mw. H. (Hedwig) de Groot-van den Bosch Mw. H. (Hedwig) de Groot-van den Bosch (Commissielid) vanaf 03-04-2019tot 06-09-2019
Foto van Mw. H. (Hedwig) de Groot-van den Bosch Mw. H. (Hedwig) de Groot-van den Bosch (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van Dhr. G.M. (Ruud) Schalkwijk Dhr. G.M. (Ruud) Schalkwijk (Commissielid) vanaf 10-07-2019
Foto van Mw. E. (Ed) Slinger Mw. E. (Ed) Slinger (Fractiemedewerker) vanaf 01-09-2019
 

DENK

Fractie informatie

Logo van DENK
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Mw. H. (Hanane) Bittich Mw. H. (Hanane) Bittich (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. G. (Gökhan) Coban Dhr. G. (Gökhan) Coban (Commissielid) vanaf 10-04-2019
Foto van Mw. F. (Fatma) Demir Mw. F. (Fatma) Demir (Commissielid) vanaf 10-04-2019
 

Milieu, Mobiliteit en Economie (MME)

Commissie informatie

Logo van Milieu, Mobiliteit en Economie (MME)

Leden

Foto van M.H.O. (Menno) Boer M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mevr. mr. drs. J.A. (Judith) Godschalx Mevr. mr. drs. J.A. (Judith) Godschalx (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr ir. H. (Han) IJssennagger Dhr ir. H. (Han) IJssennagger (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. H.M. (Marieke) Lejeune-Koster Mw. H.M. (Marieke) Lejeune-Koster (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. R. (Ron) van Reenen Dhr. R. (Ron) van Reenen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mevr A.M. (Ayla) Schneiders Mevr A.M. (Ayla) Schneiders (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs (Statenlid) tot 25-03-2019
Foto van Geen naam opgegeven Geen naam opgegeven (Commissielid)
Foto van Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen (Voorzitter) tot 20-03-2019
 

Statenleden

Orgaan informatie

Logo van Statenleden
Huidig aantal zetels
49

Leden

Foto van Mw. H. (Hanane) Bittich Mw. H. (Hanane) Bittich (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. A.C. (Karin) Boelhouwer Mw. A.C. (Karin) Boelhouwer (Fractievoorzitter) vanaf 05-06-2019
Foto van Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg Dhr. ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg (Fractievoorzitter) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg Dhr. ing. B.C. (Bertrick) Van den Dikkenberg (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. M. (Marc) de Droog MSc RA Dhr. M. (Marc) de Droog MSc RA (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. W.M.M. (Mieke) Hoek Mw. W.M.M. (Mieke) Hoek (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. H.M. (Marieke) Lejeune-Koster Mw. H.M. (Marieke) Lejeune-Koster (Fractievoorzitter) vanaf 05-06-2019
Foto van Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019tot 05-06-2019
Foto van Mw. A.M. (Andrea) Poppe Mw. A.M. (Andrea) Poppe (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. H.J. (Henriette) Rikkoert MSc LLB Mw. H.J. (Henriette) Rikkoert MSc LLB (Fractievoorzitter) vanaf 05-06-2019
Foto van Dhr. A.J. (Arne) Schaddelee Dhr. A.J. (Arne) Schaddelee (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019tot 05-06-2019
Foto van Dhr. A.G. (Andre) van Schie Dhr. A.G. (Andre) van Schie (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. W.J.A. (Wouter) Weyers Dhr. W.J.A. (Wouter) Weyers (Fractievoorzitter) vanaf 28-03-2019tot 14-04-2019
Foto van Mw. H.J. (Hiltje) Keller Mw. H.J. (Hiltje) Keller (Statenlid - plv voorzitter PS) vanaf 27-05-2019
Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Statenlid - plv voorzitter PS) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. J.J. (Jeroen) Bart Dhr. J.J. (Jeroen) Bart (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. P.D.E.M. (Patrick) Bauduin MSc Dhr. P.D.E.M. (Patrick) Bauduin MSc (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers Dhr drs. F.H.W. (Florian) Bekkers (Statenlid) tot 25-03-2019
Foto van Dhr. S.A. (Stefan) Berlijn Dhr. S.A. (Stefan) Berlijn (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. A.C. (Karin) Boelhouwer Mw. A.C. (Karin) Boelhouwer (Statenlid) vanaf 28-03-2019tot 05-06-2019
Foto van M.H.O. (Menno) Boer M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. W.A. (Wilma) de Boer-Leijsma Mw. W.A. (Wilma) de Boer-Leijsma (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk Dhr. drs. D.G. (Derk) Boswijk (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. B. (Baerte) de Brey Dhr. B. (Baerte) de Brey (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. B. (Baerte) de Brey Dhr. B. (Baerte) de Brey (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mw. E.J. (Elly) Broere Mw. E.J. (Elly) Broere (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. E.J. (Elly) Broere Mw. E.J. (Elly) Broere (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mw. H. (Hayat) Chidi Mw. H. (Hayat) Chidi (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mw. H. (Hayat) Chidi Mw. H. (Hayat) Chidi (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. drs. A. J. (Ali) Dekker Mw. drs. A. J. (Ali) Dekker (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen Mevr drs. A.W.T. (Annemiek) Dercksen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. drs. T. (Ted) Dinklo Dhr. drs. T. (Ted) Dinklo (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van J.J. (Janine) Van Doesburgh J.J. (Janine) Van Doesburgh (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. M.E.J. (Michel) Eggermont Dhr. M.E.J. (Michel) Eggermont (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mevr drs. N. (Neeke) Eijsbroek Mevr drs. N. (Neeke) Eijsbroek (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. M. (Marjolein) van Elteren Mw. M. (Marjolein) van Elteren (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mevr ir. A.A. (Astrid) Ens Mevr ir. A.A. (Astrid) Ens (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. ir. H.P. (Huib) van Essen Dhr. ir. H.P. (Huib) van Essen (Statenlid) vanaf 28-03-2019tot 05-06-2019
Foto van Dhr. M.C. (Michiel) Fiscalini Dhr. M.C. (Michiel) Fiscalini (Statenlid) vanaf 25-09-2019
Foto van Dhr drs. J. (Jakob) Germs Dhr drs. J. (Jakob) Germs (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. J.C.A.M. (Juliëtte) van Gilse Mw. J.C.A.M. (Juliëtte) van Gilse (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mevr. mr. drs. J.A. (Judith) Godschalx Mevr. mr. drs. J.A. (Judith) Godschalx (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. mr. N.M. (Nelleke) Groen MA Mw. mr. N.M. (Nelleke) Groen MA (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr mr. dr M.C.J. (Michel) Groothuizen Dhr mr. dr M.C.J. (Michel) Groothuizen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik Mw. N. (Nelly) de Haan- Mourik (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. J.A. (Hans) de Harder Dhr. J.A. (Hans) de Harder (Statenlid) vanaf 05-06-2019
Foto van Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt Mw. drs. J.P. (Julie) d' Hondt (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr ir. H. (Han) IJssennagger Dhr ir. H. (Han) IJssennagger (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen Dhr. J.M.W (Jan Willem) Jansen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. V.C. (Vincent) Janssen Dhr. V.C. (Vincent) Janssen (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. M. (Marijke) de Jong Mw. M. (Marijke) de Jong (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. drs. E.A. (Erwin) Kamp Dhr. drs. E.A. (Erwin) Kamp (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. dr. A.R.S. (Ali) Karatas Dhr. dr. A.R.S. (Ali) Karatas (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. H.J. (Hiltje) Keller Mw. H.J. (Hiltje) Keller (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. drs. A.H.L. (Arthur) Kocken Dhr. drs. A.H.L. (Arthur) Kocken (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. T. (Tineke) Koelewijn RDM Mw. T. (Tineke) Koelewijn RDM (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mw. T. (Tineke) Koelewijn RDM Mw. T. (Tineke) Koelewijn RDM (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mevr drs. E. (Erna) Kotkamp Mevr drs. E. (Erna) Kotkamp (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van S. (Sebastien) Kraaijeveld S. (Sebastien) Kraaijeveld (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr drs. C.J. van Kranenburg Dhr drs. C.J. van Kranenburg (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. N.A. (Annet) Krijgsman MA MSc Mw. N.A. (Annet) Krijgsman MA MSc (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr P.A. (Piet) van Leeuwen Dhr P.A. (Piet) van Leeuwen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. H.M. (Marieke) Lejeune-Koster Mw. H.M. (Marieke) Lejeune-Koster (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers Mw. drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. mr. O. (Odile) de Man Mw. mr. O. (Odile) de Man (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mevr M.G. (Truke) Noordenbos Mevr M.G. (Truke) Noordenbos (Statenlid) tot 25-03-2019
Foto van Dhr. drs. J.H. (Jeroen) van Oort Dhr. drs. J.H. (Jeroen) van Oort (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. D.A. (David) Oude Wesselink Dhr. D.A. (David) Oude Wesselink (Statenlid) vanaf 05-06-2019
Foto van Dhr P.D. (Philip) Overkleeft Dhr P.D. (Philip) Overkleeft (Statenlid) tot 25-03-2019
Foto van Mw. A.M. (Andrea) Poppe Mw. A.M. (Andrea) Poppe (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Mw. N.J.F. (Nicki) Pouw-Verweij Mw. N.J.F. (Nicki) Pouw-Verweij (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. R. (Ron) van Reenen Dhr. R. (Ron) van Reenen (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. H.J. (Henriette) Rikkoert MSc LLB Mw. H.J. (Henriette) Rikkoert MSc LLB (Statenlid) vanaf 27-05-2019tot 05-06-2019
Foto van Mevr A.M. (Ayla) Schneiders Mevr A.M. (Ayla) Schneiders (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. mr. S.M. (Marcel) Sijbrandij Dhr. mr. S.M. (Marcel) Sijbrandij (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. W. (Willem) van der Steeg Dhr. W. (Willem) van der Steeg (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. W. (Willem) van der Steeg Dhr. W. (Willem) van der Steeg (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. H.O. (Osman) Suna Dhr. H.O. (Osman) Suna (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. H.O. (Osman) Suna Dhr. H.O. (Osman) Suna (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Hassan Toutouh Hassan Toutouh (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs (Statenlid) tot 25-03-2019
Foto van Mw. mr. S.F. (Dop) van Ulzen Mw. mr. S.F. (Dop) van Ulzen (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. L.E. (Lyke) Veen Mw. L.E. (Lyke) Veen (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van dhr.drs. R.S. te Velde RC dhr.drs. R.S. te Velde RC (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Mw. T.M.S. (Suzanne) Vrielink Mw. T.M.S. (Suzanne) Vrielink (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. C. (Chris) Westerlaken Dhr. C. (Chris) Westerlaken (Statenlid) tot 27-03-2019
Foto van Dhr. C. (Chris) Westerlaken Dhr. C. (Chris) Westerlaken (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. W.J.A. (Wouter) Weyers Dhr. W.J.A. (Wouter) Weyers (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Mw. ir. M. (Marianne) de Widt MPM Mw. ir. M. (Marianne) de Widt MPM (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. J.C. (Chris) van Wijk Dhr. J.C. (Chris) van Wijk (Statenlid) vanaf 28-03-2019
Foto van Dhr. W.G.J.  (Willem) Wijntjes RA Dhr. W.G.J. (Willem) Wijntjes RA (Statenlid) tot 20-03-2019
Foto van Dhr. E. (Erik) Strandstra LLB Dhr. E. (Erik) Strandstra LLB (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van D. (Dick) Vlastuin D. (Dick) Vlastuin (Commissielid) tot 25-03-2019
Foto van Dhr. W.I.I. (Willibrord) Van Beek Dhr. W.I.I. (Willibrord) Van Beek (Voorzitter) tot 21-01-2019
Foto van Dhr. J.H. (Hans) Oosters Dhr. J.H. (Hans) Oosters (Voorzitter) vanaf 01-02-2019
 

Statengriffie

Orgaan informatie

Logo van Statengriffie

Leden

Foto van Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij (Secretaris Statenwerk)
Foto van J.A. van der Velden J.A. van der Velden (Voorzitter) tot 13-03-2019
Foto van C. (Clasien) Selman C. (Clasien) Selman (Commissiegriffier) vanaf 25-02-2019tot 16-07-2019
Foto van Mw. R. (Rita) Heidstra Mw. R. (Rita) Heidstra (Commissiesecretaris)
Foto van Dhr. drs. T.J. (Johan) Dorst Dhr. drs. T.J. (Johan) Dorst (Adjunct-griffier)
Foto van Dhr. dr. R.J. (Ruud) Poort Dhr. dr. R.J. (Ruud) Poort (Adjunct-griffier)
Foto van Mw. A.N. (Nanette) Catoen MA Mw. A.N. (Nanette) Catoen MA (Communicatieadviseur)