Wilma de Boer-Leijsma

Statenlid Actief sinds 29 mrt. 2023 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Senior Communicatieadviseur / Tekstschrijver (zelfstandig), bezoldigd
  • Bestuurslid Centrum Lokaal Bestuur PvdA
  • Lid redactieraad magazine Lokaal Bestuur
  • Gastdocent wethouders- en raadsledenopleiding
  • Plaatsvervangend voorzitter Provinciale Staten Utrecht
  • Voorzitter Presidium Provinciale Staten Utrecht
  • Voorzitter Werkgeverscommissie Griffie Provincie Utrecht

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 29 mrt. 2023 Statenlid, PvdA
  • Actieve functie Statenlid, Statenleden
  • Actieve functie Statenlid, Statenleden

2023

  • 08 jun. 2022 - 28 mrt. 2023 Statenlid, PvdA

2020

  • 26 mrt. 2019 - 01 mrt. 2020 Statenlid, PvdA
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens