Willem van der Steeg

Naam: Willem van der Steeg

Statenlid, Partij voor de Dieren
Statenlid, Statenleden
Statenlid Actief sinds 28 mrt. 2019 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Woonbegeleider psychogeriatrie (bezoldigd)

Duolid Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden (bezoldigd)

Sportjournalist Freelance Utrechtse sportkrant (onbezoldigd)

Eindredacteur freelance Waterwegsport (onbezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 28 mrt. 2019 Statenlid, Partij voor de Dieren
  • Actief sinds 28 mrt. 2019 Statenlid, Statenleden

2019

  • 05 nov. 2018 - 27 mrt. 2019 Statenlid, Bestuur, Europa en Middelen (BEM)
  • 05 nov. 2018 - 27 mrt. 2019 Statenlid, Ruimte, Groen en Water (RGW)
  • 05 nov. 2018 - 27 mrt. 2019 Statenlid, Statenleden

2018

  • 19 jun. 2017 - 04 nov. 2018 Commissielid, Partij voor de Dieren
  • 19 jun. 2017 - 04 nov. 2018 Commissielid, Bestuur, Europa en Middelen (BEM)

2015

  • 10 mrt. 2011 - 26 mrt. 2015 Statenlid, Ruimte, Groen en Water (RGW)
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens