Statenagenda

Hier vind je een overzicht van alle activiteiten van Provinciale Staten Utrecht.

Vandaag
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten
19:20 Uitnodiging 4-mei herdenking Domplein

Uitnodiging 4-mei herdenking Domplein

Pieterskerkhof, Utrecht
1 Activiteiten
15:00 Uitnodiging voor Bevrijdingsfestival Utrecht 2024

Uitnodiging voor Bevrijdingsfestival Utrecht 2024

park Transwijk, Utrecht
Geen activiteiten
1 Activiteiten
19:00 Uitnodiging Herdenking Bevrijdag Utrecht Stad

Uitnodiging Herdenking Bevrijdag Utrecht Stad

Polar Bear monument Hogelandsepark
1 Activiteiten
19:00 Uitnodiging Europadag Utrecht

Uitnodiging Europadag Utrecht

Domplein, Utrecht
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten
12:00 Uitnodiging FVD Lezing Rypke Zeilmaker

Uitnodiging FVD Lezing Rypke Zeilmaker

Restaurant ''Old School'' Wagendijk 42- 43, Kockengen
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten
19:00 Statencommissie Milieu en Mobiliteit

Statencommissie Milieu en Mobiliteit Informatiesessie

Statenzaal
Geen activiteiten
1 Activiteiten
09:00 Uitnodiging Klimaatexamen

Uitnodiging Klimaatexamen

Academiegebouw Utrecht
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
2 Activiteiten
09:00 Uitnodiging en programma Erfgoeddag 2024

Uitnodiging en programma Erfgoeddag 2024

Domkerk Utrecht
16:00 Uitnodiging FoodNL EU-Verkiezingsdebat

Uitnodiging FoodNL EU-Verkiezingsdebat

HAS green academy, Onderwijsboulevard 221, ’s-Hertogenbosch
1 Activiteiten
12:00 Statencommissie Milieu en Mobiliteit

Statencommissie Milieu en Mobiliteit Informatiesessie

Statenzaal
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten
19:00 Statencommissie Ruimte, Groen, Water en Wonen

Statencommissie Ruimte, Groen, Water en Wonen Vergadering

Statenzaal
1 Activiteiten
09:30 Uitnodiging VNG Utrecht Voorjaarsbijeenkomst 2024 - “Vertrouwen in de waagschaal”

Uitnodiging VNG Utrecht Voorjaarsbijeenkomst 2024 - “Vertrouwen in de waagschaal”

Protestantse gemeente Oudewater (Ontmoetingskerk), Westsingel 2
1 Activiteiten
12:00 Uitnodiging Bijeenkomst windturbines stadsdeel Zuidoost Amsterdam

Uitnodiging Bijeenkomst windturbines stadsdeel Zuidoost Amsterdam

basisschool het Gein, Cornelis Aarnoutsstraat 80, 1106 ZG Amsterdam
Geen activiteiten

Activiteiten in mei 2024

Uitnodiging 4-mei herdenking Domplein 19:20 21:30 locatie: Pieterskerkhof, Utrecht
Uitnodiging voor Bevrijdingsfestival Utrecht 2024 15:00 17:30 locatie: park Transwijk, Utrecht
Uitnodiging Herdenking Bevrijdag Utrecht Stad 19:00 20:00 locatie: Polar Bear monument Hogelandsepark
Uitnodiging Europadag Utrecht 19:00 22:30 locatie: Domplein, Utrecht
Uitnodiging FVD Lezing Rypke Zeilmaker 12:00 16:00 locatie: Restaurant ''Old School'' Wagendijk 42- 43, Kockengen
Statencommissie Milieu en Mobiliteit Informatiesessie 19:00 23:59 locatie: Statenzaal
Statencommissie Bestuur, Economie en Middelen Werkbezoek 09:00 23:59 locatie: Extern
Statencommissie Ruimte, Groen, Water en Wonen Werksessie 09:00 23:59 locatie: Commissiekamer
Provinciale Utrechtse Bondgenoten Bijeenkomst 12:30 23:59 locatie: Foyer
Statencommissie Milieu en Mobiliteit Informatiesessie 14:30 23:59 locatie: Digitaal
Statencommissie Bestuur, Economie en Middelen Werksessie 14:30 23:59 locatie: Commissiekamer
Provinciale Staten Werkbezoek 16:00 23:59 locatie: Foyer
Openbare inloop gemeente Soest over Oude Tempel 17:00 20:30 locatie: Shelter 611 op Park Vliegbasis Soesterberg
Financiële Audit Commissie Vergadering 19:00 23:59 locatie: Commissiekamer
Statencommissie Bestuur, Economie en Middelen Informatiesessie 19:00 23:59 locatie: Digitaal
Statencommissie Ruimte, Groen, Water en Wonen Informatiesessie 20:30 23:59 locatie: Digitaal
Uitnodiging Klimaatexamen 09:00 10:00 locatie: Academiegebouw Utrecht
Statencommissie Ruimte, Groen, Water en Wonen Werkbezoek 09:00 23:59 locatie: Extern
Statencommissie Milieu en Mobiliteit Werksessie 13:00 23:59 locatie: Commissiekamer 2
Uitnodiging Feestelijke Oplevering Natuurherstel aan de Grebbelinie 13:50 15:30 locatie: Theehuis Mon-Chouette, Leusderbroekerweg 25B Leusden
Provinciale Staten Tafeltjessessie 15:30 23:59 locatie: Foyer
Presidium Vergadering 17:30 23:59 locatie: Extern
Statencommissie Ruimte, Groen, Water en Wonen Informatiesessie 18:30 23:59 locatie: Digitaal
Statencommissie Ruimte, Groen, Water en Wonen Informatiesessie 20:45 23:59 locatie: Digitaal
Uitnodiging en programma Erfgoeddag 2024 09:00 16:30 locatie: Domkerk Utrecht
Uitnodiging FoodNL EU-Verkiezingsdebat 16:00 19:30 locatie: HAS green academy, Onderwijsboulevard 221, ’s-Hertogenbosch
Statencommissie Milieu en Mobiliteit Informatiesessie 12:00 23:59 locatie: Statenzaal
Uitnodiging Ontbijtsessie Toekomstvisie Bevrijdingsfestival Utrecht 08:30 09:30 locatie: Collegezaal, Bibliotheek Neude
Uitnodiging Statenleden voor EU verkiezingsdebat 18:30 21:00 locatie: Royal Haskoning in Amersfoort
Het Grote Europese Landbouwdebat 2024 19:30 22:00 locatie: Huis van Eemnes, Noordersingel 4, 3755EZ Eemnes
Statencommissie Ruimte, Groen, Water en Wonen Vergadering 19:00 23:59 locatie: Statenzaal
Statencommissie Ruimte, Groen, Water en Wonen Werkbezoek 09:00 23:59 locatie: Extern
Financiële Audit Commissie Vergadering 09:00 23:59 locatie: Commissiekamer
Statencommissie Milieu en Mobiliteit Vergadering 13:00 23:59 locatie: Statenzaal
Presidium Vergadering 18:00 23:59 locatie: Digitaal
Commissie Omgevingsvisie Vergadering 19:30 23:59 locatie: Commissiekamer
Uitnodiging ROM State of Innovation 2024 14:00 16:30 locatie: Villa Jongerius Utrecht
Gemeentebezoek Montfoort 16:00 17:30 locatie: Oude Stadhuis, Hoogstraat 36, 3417 HD Montfoort
Statencommissie Ruimte, Groen, Water en Wonen Informatiesessie 19:30 23:59 locatie: Commissiekamer
Uitnodiging VNG Utrecht Voorjaarsbijeenkomst 2024 - “Vertrouwen in de waagschaal” 09:30 15:30 locatie: Protestantse gemeente Oudewater (Ontmoetingskerk), Westsingel 2
Uitnodiging Bijeenkomst windturbines stadsdeel Zuidoost Amsterdam 12:00 14:00 locatie: basisschool het Gein, Cornelis Aarnoutsstraat 80, 1106 ZG Amsterdam