Samenstelling

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2012
4

Leden

Foto van Dhr drs. B. (Bas) Nugteren Dhr drs. B. (Bas) Nugteren (Statenlid - plv voorzitter PS)
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid)
Foto van E.M.A. (Elly) Heidstra E.M.A. (Elly) Heidstra (Commissielid)
Foto van Dhr. P.C.  (Pieter) Kroon Dhr. P.C. (Pieter) Kroon (Fractiemedewerker)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2012
8

Leden

 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2012
4

Leden

 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2012
5

Leden

 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2012
6

Leden

 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2012
1

Leden

Foto van Mevr drs. R.K. (Carla) Dik-Faber Mevr drs. R.K. (Carla) Dik-Faber (Fractievoorzitter) tot 01-10-2012
Foto van Dhr drs. C. (Kees) de Heer Dhr drs. C. (Kees) de Heer (Statenlid) vanaf 08-10-2012
 

Partij voor de Dieren

Fractie informatie

Logo van Partij voor de Dieren

Leden

 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2012
3

Leden

 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2012
5

Leden

Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr Dhr. drs. J.G. (Jos) Van Hal-Scheffer Mevr Dhr. drs. J.G. (Jos) Van Hal-Scheffer (Statenlid) tot 02-07-2012
Foto van Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs Dhr drs. W.J. (Wim) Ubaghs (Statenlid) vanaf 02-07-2012
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Aantal zetels op 31-12-2012
1

Leden

Foto van Dhr W. (Wim) van Wikselaar Dhr W. (Wim) van Wikselaar (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr J. (Hans) Marchal Dhr J. (Hans) Marchal (Commissielid)
Foto van Dhr M. (Marco) van Eckveld Dhr M. (Marco) van Eckveld (Fractiemedewerker) tot 01-05-2012
Foto van Dhr J. (Jan) Vonk Noordegraaf Dhr J. (Jan) Vonk Noordegraaf (Fractiemedewerker)
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS

Leden

 

Statenleden

Orgaan informatie

Logo van Statenleden
Aantal zetels op 31-12-2012
39

Leden

Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr M.H.O. (Menno) Boer Dhr M.H.O. (Menno) Boer (Statenlid) vanaf 23-04-2012
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid)
Foto van Mevr Dhr. drs. J.G. (Jos) Van Hal-Scheffer Mevr Dhr. drs. J.G. (Jos) Van Hal-Scheffer (Statenlid) tot 02-07-2012
Foto van Dhr drs. C. (Kees) de Heer Dhr drs. C. (Kees) de Heer (Statenlid) vanaf 08-10-2012
Foto van Dhr A. M. (Ad) Meijer Dhr A. M. (Ad) Meijer (Statenlid)
Foto van Mevr H. (Erika) Nap Mevr H. (Erika) Nap (Statenlid)
Foto van Mevr Y. (Yvonne) Smit Mevr Y. (Yvonne) Smit (Statenlid)
 

Statengriffie

Orgaan informatie

Logo van Statengriffie

Leden

Foto van Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij Mw. E.M. (Esther) IJsbrandij (Secretaris Statenwerk)
Foto van J.A. van der Velden J.A. van der Velden (Voorzitter)
Foto van Mw. R. (Rita) Heidstra Mw. R. (Rita) Heidstra (Commissiesecretaris)
Foto van Dhr. dr. R.J. (Ruud) Poort Dhr. dr. R.J. (Ruud) Poort (Adjunct-griffier)
Foto van Dhr drs. H. (Hans) Schoen Dhr drs. H. (Hans) Schoen (Adjunct-griffier)
Foto van Mw. A.N. (Nanette) Catoen MA Mw. A.N. (Nanette) Catoen MA (Communicatieadviseur)