Samenstelling

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2013
10

Leden

 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2013
4

Leden

 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2013
4

Leden

Foto van Mevr drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers Mevr drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers (Statenlid) tot 04-11-2013
Foto van Mevr H. (Erika) Nap Mevr H. (Erika) Nap (Statenlid)
Foto van M.C. (Ria) de Korte M.C. (Ria) de Korte (Commissielid) vanaf 30-04-2013tot 01-12-2013
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2013
6

Leden

 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2013
5

Leden

 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2013
3

Leden

 

Groenlinks

Fractie informatie

Logo van Groenlinks
Aantal zetels op 31-12-2013
4

Leden

Foto van Dhr drs. B. (Bas) Nugteren Dhr drs. B. (Bas) Nugteren (Statenlid - plv voorzitter PS)
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid)
Foto van Dhr P.C.  (Pieter) Kroon Dhr P.C. (Pieter) Kroon (Fractiemedewerker)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2013
2

Leden

Foto van Dhr A.J. (Arne) Schaddelee Dhr A.J. (Arne) Schaddelee (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr drs. C.J. van Kranenburg Dhr drs. C.J. van Kranenburg (Commissielid) vanaf 08-04-2013
Foto van Dhr. mr. R (Rogier) Postma Dhr. mr. R (Rogier) Postma (Commissielid) tot 05-12-2013
Foto van N. (Nelly) de Haan N. (Nelly) de Haan (Fractiemedewerker) vanaf 01-03-2013
 

Partij voor de Dieren

Fractie informatie

Logo van Partij voor de Dieren

Leden

Foto van Mevr H.J. (Hiltje) Keller Mevr H.J. (Hiltje) Keller (Commissielid)
Foto van Mevr L. (Lotte) Koolhoven Mevr L. (Lotte) Koolhoven (Fractiemedewerker) vanaf 01-02-2013
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Aantal zetels op 31-12-2013
1

Leden

 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS
Aantal zetels op 31-12-2013
1

Leden

Foto van Mevr W.M.M. (Mieke) Hoek Mevr W.M.M. (Mieke) Hoek (Fractievoorzitter)
 

Wonen, Maatschappij en Cultuur (WMC)

Commissie informatie

Logo van Wonen, Maatschappij en Cultuur (WMC)

nvt

Leden

Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid)
Foto van Mevr drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers Mevr drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers (Statenlid) tot 04-11-2013
Foto van Mevr H. (Erika) Nap Mevr H. (Erika) Nap (Statenlid)
Foto van Dhr drs.in E.P.G. (Elias) van Hees Dhr drs.in E.P.G. (Elias) van Hees (Commissielid) tot 14-01-2013
Foto van M.C. (Ria) de Korte M.C. (Ria) de Korte (Commissielid) vanaf 22-04-2013tot 01-12-2013
Foto van Dhr J. (Hans) Marchal Dhr J. (Hans) Marchal (Commissielid)
 

Statenleden

Orgaan informatie

Logo van Statenleden
Aantal zetels op 31-12-2013
44

Leden

Foto van Dhr dr. F.H. (Frits) Barneveld Binkhuysen Dhr dr. F.H. (Frits) Barneveld Binkhuysen (Statenlid) tot 22-04-2013
Foto van Dhr. mr. R.N.S. (Ronald) Emons Dhr. mr. R.N.S. (Ronald) Emons (Statenlid) vanaf 22-04-2013
Foto van Dhr J. (Jasper) Fastl Dhr J. (Jasper) Fastl (Statenlid)
Foto van Mevr drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers Mevr drs. M.W.J. (Mirjam) Maasdam-Hoevers (Statenlid) tot 04-11-2013
Foto van Dhr A. M. (Ad) Meijer Dhr A. M. (Ad) Meijer (Statenlid)
Foto van Mevr H. (Erika) Nap Mevr H. (Erika) Nap (Statenlid)
Foto van Mevr Y. (Yvonne) Smit Mevr Y. (Yvonne) Smit (Statenlid)
Foto van Dhr. W.I.I. (Willibrord) Van Beek Dhr. W.I.I. (Willibrord) Van Beek (Voorzitter) vanaf 13-09-2013
 

Statengriffie

Orgaan informatie

Logo van Statengriffie

Leden

Foto van Mw. R. (Rita) Heidstra Mw. R. (Rita) Heidstra (Secretaris Statenwerk)
Foto van J.A. van der Velden J.A. van der Velden (Voorzitter)
Foto van Dhr dr. R.J. (Ruud) Poort Dhr dr. R.J. (Ruud) Poort (Adjunct-griffier)
Foto van Dhr drs. H. (Hans) Schoen Dhr drs. H. (Hans) Schoen (Adjunct-griffier)