Samenstelling

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2016
3

Leden

 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2016
8

Leden

 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2016
8

Leden

Foto van Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels Dhr ir. N.J.P. (Niels) Hoefnagels (Fractievoorzitter)
Foto van Mw. H. (Hayat) Chidi Mw. H. (Hayat) Chidi (Statenlid)
Foto van Dhr dr. I. (Ivo) Thonon Dhr dr. I. (Ivo) Thonon (Statenlid) tot 07-11-2016
Foto van Dhr. M. (Marc) de Droog MSc RA Dhr. M. (Marc) de Droog MSc RA (Commissielid) vanaf 29-08-2016tot 19-09-2016
Foto van Mw. M. (Mirjam) Brouwer Mw. M. (Mirjam) Brouwer (Fractiemedewerker)
Foto van Dhr T (Tom) Kunzler Dhr T (Tom) Kunzler (Fractiemedewerker) tot 21-11-2016
Foto van Mw. A. Adriëtte Sneep Mw. A. Adriëtte Sneep (Fractiemedewerker) vanaf 15-11-2016
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2016
6

Leden

Foto van Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts Dhr mr. J.M. (Marius) Buiting, arts (Statenlid) tot 20-12-2016
Foto van Mevr D.J. (Didi) Dorrestijn Mevr D.J. (Didi) Dorrestijn (Statenlid) tot 31-10-2016
Foto van Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk (Statenlid) vanaf 31-10-2016
Foto van T. (Teus) van Oosterom T. (Teus) van Oosterom (Statenlid) vanaf 19-09-2016
Foto van Dhr. C. (Chris) Westerlaken Dhr. C. (Chris) Westerlaken (Commissielid) vanaf 19-09-2016
Foto van V. (Vincent) Botman V. (Vincent) Botman (Fractiemedewerker) vanaf 04-01-2016
Foto van R. (Rieneke) Gosker R. (Rieneke) Gosker (Fractiemedewerker) vanaf 04-01-2016
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2016
5

Leden

Foto van Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom Dhr. R.G.H. (Rob) van Muilekom (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr MSc. P.J. (Pauline) van Viegen ( Mevr MSc. P.J. (Pauline) van Viegen ( (Statenlid) vanaf 09-08-2016
Foto van D.N. (Denise) ter Horst MA D.N. (Denise) ter Horst MA (Fractiemedewerker) vanaf 01-12-2016
Foto van Dhr S. (Stijn) Jansen Dhr S. (Stijn) Jansen (Fractiemedewerker) tot 01-01-2016
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

 

Partij voor de Dieren

Fractie informatie

Logo van Partij voor de Dieren
Aantal zetels op 31-12-2016
1

Leden

Foto van Mevr L. (Lotte) Koolhoven Mevr L. (Lotte) Koolhoven (Fractiemedewerker)
Foto van Dhr. E. (Erik) Strandstra Dhr. E. (Erik) Strandstra (Fractiemedewerker) vanaf 07-11-2016
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2016
4

Leden

Foto van Dhr A. M. (Ad) Meijer Dhr A. M. (Ad) Meijer (Fractievoorzitter)
Foto van Mw. A.M. (Andrea) Poppe Mw. A.M. (Andrea) Poppe (Fractievoorzitter)
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2016
4

Leden

Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr. H. (Henk) van Deún Dhr. H. (Henk) van Deún (Commissielid)
Foto van Dhr MBA. F.M. (Folkert) Thiadens Dhr MBA. F.M. (Folkert) Thiadens (Commissielid) tot 01-05-2016
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van Dhr G. (Gijs) van Leeuwen Dhr G. (Gijs) van Leeuwen (Fractievoorzitter)
Foto van F. (Frans) Hazeleger F. (Frans) Hazeleger (Fractiemedewerker) vanaf 26-08-2016
Foto van Dhr J. (Jan) Vonk Noordegraaf Dhr J. (Jan) Vonk Noordegraaf (Fractiemedewerker) tot 26-08-2016
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS

Leden

Foto van Dhr. P.J.B. (Peter) Koning Dhr. P.J.B. (Peter) Koning (Commissielid) tot 29-08-2016
Foto van Dhr. A. Ph. J. (Ton) Richter Dhr. A. Ph. J. (Ton) Richter (Commissielid) tot 05-09-2016
Foto van M. (Martine) Baay M. (Martine) Baay (Fractiemedewerker) vanaf 01-01-2016
 

Statenleden

Orgaan informatie

Logo van Statenleden
Aantal zetels op 31-12-2016
44

Leden

Foto van Dhr. R.G.J. (René) Dercksen Dhr. R.G.J. (René) Dercksen (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf Dhr. drs. C. (Kees) de Kruijf (Statenlid - plv voorzitter PS)
Foto van Mw. H. (Hayat) Chidi Mw. H. (Hayat) Chidi (Statenlid)
Foto van Mevr D.J. (Didi) Dorrestijn Mevr D.J. (Didi) Dorrestijn (Statenlid) tot 31-10-2016
Foto van Dhr A. M. (Ad) Meijer Dhr A. M. (Ad) Meijer (Statenlid)
Foto van Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk Dhr. drs. A. (Ardin) Mourik-Geluk (Statenlid) vanaf 31-10-2016
Foto van T. (Teus) van Oosterom T. (Teus) van Oosterom (Statenlid) vanaf 19-09-2016
Foto van Dhr dr. I. (Ivo) Thonon Dhr dr. I. (Ivo) Thonon (Statenlid) tot 14-11-2016
Foto van Mevr MSc. P.J. (Pauline) van Viegen ( Mevr MSc. P.J. (Pauline) van Viegen ( (Statenlid) vanaf 09-08-2016
 

Statengriffie

Orgaan informatie

Logo van Statengriffie

Leden

Foto van E.M. (Esther) IJsbrandij E.M. (Esther) IJsbrandij (Secretaris Statenwerk)
Foto van J.A. van der Velden J.A. van der Velden (Voorzitter)
Foto van R. (Rita) Heidstra R. (Rita) Heidstra (Commissiesecretaris)
Foto van dr. R.J. (Ruud) Poort dr. R.J. (Ruud) Poort (Adjunct-griffier)
Foto van A.N. (Nanette) Catoen MA A.N. (Nanette) Catoen MA (Communicatieadviseur)